березня 2023 / Щоденно

Поїздка для школярів та дітей “Вдруге до Львова та по Львівщині”

Запрошуємо:

  • побачити надзвичайно гарні місця і усвідомити, що повторна поїздка до Львова і по Львівщині була не менш розкішною та духовно багатою, ніж попередня;
  • ще раз помилуватися Львовом, але вже з відвідуванням зовсім інших об’єктів, ніж ті, що Ви бачили першого разу.
Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Пішохідна екскурсія «Вуличками середньовічного Львова»

Завдяки екскурсії по історичних місцях Львова, ви зможете ознайомитися з архітектурними шедеврами стародавнього міста: соборами, церквами, старовинними будинками, будівлями навколо площі Ринок, кожна з яких є суцільною таємницею та має окрему історію. Ви зможете відвідати майстерні з виготовленні шоколаду та карамелі. Львівські майстри – справжні поети своєї справи – виготовлюють ці солодощі за старовинними таємничими рецептами львівських кондитерів. На вас чекають вірменський, єврейський та російський квартали, які зберегли самобутні риси, притаманні народам, які здавна тут мешкали. Львів – це багатонаціональне місто, де мирно співіснували різні релігії.  Ця екскурсія – можливість більш детально узнати історію таких історичних місць Львова, як Собор Святого Юра, Порохова Вежа, Вірменський та Латинський собори, львівський арсенал, пам’ятник Данилу Галицькому – засновнику Львова ті багато інших.

Розширена автобусна оглядова екскурсія «Львів далекий і близький»

Більшість історичних пам’яток Львова знаходяться саме у центральній частині міста. Але деякі історичні місця – то є виняток. Екскурсія «Львів далекий і близький» дає можливість відвідати пам’ятки, які є віддаленими від центра. Це, перш за все, перлина пізнього бароко – Собор Святого Юра, який вражає туристів пишністю та різноманіттям архітектурних деталей, костел Святої Єлизавети. Ви зможете помилуватися величною панорамою старовинного галицького міста з гори Високий Замок. Насправді, ніякого замку тут побачити не можна: на горі зберігся невеличкий фрагмент старовинної фортеці, але вид на місто по-справжньому вражаючий. Найбільш цікава частина екскурсії – це відвідування Личаківського цвинтарю. Це одне з найстаріших кладовищ Європи та найвідоміше кладовище Західної України. «Личаківка» - місце поховань найвідоміших політиків, художників, літераторів Галичини. Цвинтар займає близько 42 га. Тут можна побачити близько 3 тисяч скульптур, які створені найвідомішими скульпторами. Ви можете вклонитися могилам видатних українців: Івана Франка, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка та багатьох інших відомих людей.

Автобусна екскурсійна поїздка замками "Золотої підкови Львівщини" (Олесько, Підгірці, Золочів)

Екскурсія передбачає відвідування трьох найвідоміших замків Львівщини. Вони дуже різні як за місцем розташування, так і за стилем побудови. Наприклад, Олеський замок. Його було збудовано у тринадцятому сторіччі. З чотирьох замків він є найстарішим. Мури цього замку – це зовнішні стіни апартаментів, де мешкали господарі. Саме у Олеському замку розташована найбільша у Східній Європі колекція старовинних портретів з часів Середньовіччя. Також тут є найбагатше у Європі замкове зібрання дерев’яних статуй.

Золочівська фортеця – у минулому резиденція Яна Собеського, короля Польщі. За Собеського, на території замку були побудовані палаци: Великий і Китайський. Палаців, подібних Китайському, в Європі лише три!

Підгорецький замок, що у Гологорах, залишає сильне враження навіть у досвідчених туристів. Справа у тому, що це – справжній замок з привидом! Таємнича «Дама в білому» охороняє підземелля замку.

В ході екскурсії, ви зможете не лише помилуватися архітектурою та величчю цих старовинних будівель. Ви почуєте легенди, історії кохання та цікаві розповіді про історичні події, які тут відбувалися.

Екскурсія "Австрійський Львів"

Екскурсія, яка пронизана неповторним духом Львова. Це захоплююча подорож центральною частиною міста, найпрестижнішими районами Львова, які були зведені за правління Австро-Угорської імперії. Красота будівель та улиць вражає. У ході екскурсії ви зможете ознайомитися з головними вулицями міста: проспектом Шевченка та проспектом Свободи. Одна з найвеличніших будівель часів Австро-Угорського періоду – це Львівський Університет імені Івана Франка. Заслуговує особливої уваги палац Потоцького. Цей палац, витриманий у стилі французького класицизму, вважається чи не найгарнішим у місті. Ось далеко не повний перелік пам’яток австрійського періоду: будова Головпоштамту, Ощадкаси, костел Марії Магдалени, Картинна Галерея, кам’яниця Шпрехера на сім поверхів (для початку двадцятого століття – це справжній хмарочос), найвідоміші у місті готелі: «Жорж» та «Гранд Готель», Палаццо Стронці, збудований у стилі Ренесансу. Також ви відвідаєте львівський старовинний «квартал червоних ліхтарів», що діяв у дев’ятнадцятому сторіччі.

Коментарі, відгуки, запитання