березня 2023 / Щоденно

Путівка до Львова на 2-3 дні (ексклюзивно-розважальна програма!)

Програма даної туристичної путівки до Львова вважається нетрадиційною, бо в ній ми не пропонуємо жодної класичної екскурсії! Натомість, всі наші розважальні та пізнавальні прогулянки з гідом є унікальними, але й, разом з тим, дуже популярними, навіть, серед тих туристів, котрі вже не раз побували у нас на екскурсіях!

 

У вартість входить: проживання в готелі 3* неподалік центру міста, гід-екскурсовод відповідно до програми туру.

 

У вартість не входить: харчування, вхідні квитки

 

 

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Путівка до Львова на 3 дні включає прогулянкові тури, котрі починаються та закінчуються в історичному центрі міста. Їхні маршрути стартують від таких відомих місць, як пам’ятник королю Данилу (площа Галицька), будівля Ратуші на Ринку, або ж Оперний театр (проспекті Свободи). Ці місця дуже легко знайти, про їхня місцезнаходження знає будь-хто з львів’ян, тому туристи аж ніяк не зможуть заблукати, поспішаючи на початок наших розважальних програм. А ось прогулянка с гідом-гумористом починається від нашого офісу, розташованого прямісінько на площі Ринок.

На відміну від класичних групових екскурсій, найбільш ранішня з яких розпочинається об 11.00, наша путівка до Львова включає тільки індивідуальні програми, тому, за нашої допомоги, можна домовитися з екскурсоводом щодо часу початку ознайомлення з невідомими сторінками історії міста. Завдяки цьому Ви не вештатиметеся без чіткої цілі вулицями після прибуття і приїзду в центр, адже готелі починають поселяти після 14.00!

На останній день вашого перебування вам прийдеться виселитися із готелю досить рано, о 12.00. Тому, ми рекомендуємо подорожуючим забирати речі з собою рано-вранці, аби не повертатися до готелю посеред екскурсійної програми. На центральному проспекті, площі Ринок й невеличких вуличках можна зустріти вивіски камер схову, де приймають чемодани та сумки. Кімнати зберігання працюють допізна, тому забрати свої причандалля можливо якраз перед запланованим поверненням до вокзалу, після завершення екскурсійно-розважальної програми, котра включена у путівку до Львова. У зв’язку з цим, ми відраджуємо деяких туристів їхати рано-раненько на вокзал, щоб здати там свої сумки в комірки чи в кімнату зберігання речей. Це просто марна трата часу, адже все це можна зробити в центрі. Виняток становлять ті ситуації, коли гості проживають в готелі, або хостелі неподалік від залізно-дорожньої станції. Їм, ясна річ, нема сенсу тягнути чемодани до середмістя, а вкінці дня назад.

У нас є великий вибір місць тимчасового перебування, куди ми поселяємо наших гостей. В принципі, знайти готель в столиці Галичини зараз не є проблемою через велику кількість сайтів, де рекламується житло. До того ж, число апартаментів зростає щороку. Кожен може самостійно підшукати собі номер. Але, на ці пошуки піде багато часу, особливо, якщо клієнт шукає проживання тоді, коли мають місце свята, або фестивалі. У такі періоди часто буває дефіцит місць майже у всіх готелях міста. Клієнти телефонують туди, а там всі номери заброньовано. Люди збентежені, не знаючи, куди подзвонити далі. Ситуація може виявитися складною, бо люди вже взяли квитки на поїзд, часто з великими труднощами. В такому випадку дуже корисним буде звернутися в нашу агенцію. Ми маємо домовленість з деякими готелями, у яких викупляємо номери. Вони, як правило, недорогі, комфортні і розташовані недалеко від центру. Але, навіть якщо клієнти викуплять всі номери, заброньовані нами задовго до відповідної дати, у нас в запасі є ще кілька невеликих готельчиків по 5-10 комфортних номерів кожен і в яких часто трапляються вільні місця.

При замовленні екскурсійної путівки до Львова, треба мати на увазі, що ми приступаємо до пошуку готелю без авансу з Вашого боку. Після того, як знаходимо вільний готельний номер, потрібно перерахувати нам завдаток, як гарантію того, що Ви не підведете із поселенням та іншими туристичними послугами. Практика показує: коли клієнт відмовляється висилати невелику суму для бронювання, то він, найвірогідніше, не впевнений у своїх планах!

Бажаємо Вам приїхати до нас та набути нових позитивних вражень від подорожі в наше місто!

Коментарі, відгуки, запитання