грудня 2022 / Щоденно

Путівка до Львова на будні (3 дні / 2 ночі)

Запрошуємо:

– на насичену екскурсійну програму, що охоплює найвизначніші місця Львова і Львівщини;

– отримати позитивні враження від поїздки і зекономити до 200 грн/номер!

 

У вартість входить: проживання в готелі 3* в центрі міста, трансфери та гід-екскурсовод відповідно до програми туру, мапа міста з визначними місцями, медичне страхування

 

У вартість не входить: харчування, вхідні квитки

 

Вартість вхідних квитків:

Дорослий/студентський/дитячий: 240/180/60 грн в замки "Золотої підкови" + 50/30/20 грн на Личаківське кладовище + 5 грн у Вірменський собор.

 

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Пішохідна екскурсія «Вуличками середньовічного Львова». .

Найважливіша екскурсія Львовом, завдяки якій Ви ознайомитеся із його середньовічними кварталами, соборами, монастирями, комплексом площі Ринок, оборонними спорудами, арсеналами, відвідаєте майстерні Шоколаду і карамелі. Серед об’єктів Ви побачите: вірменський, руський і єврейський квартали, Палаци Бандінеллі, Любомирських і Шольц-Вольфовичів, Латинський кафедральний і Вірменський собори, Чорну кам’яницю, комплекс Успенської церкви і каплиці Кампіанів та Боїмів, Бернардинський монастир-фортецю, Домініканський та Єзуїтський костели і монастирі, руїни синагоги «Золота роза», пам’ятник князю - королю Данилу Галицькому, королівський і міський арсенали, Порохову вежу та багато іншого.

 

Розширена автобусна оглядова екскурсія «Львів далекий і близький».

Дає можливість зблизька оглянути об’єкти, розташовані далеко від центру міста: перлину українського бароко і головну святиню греко-католиків собор Святого Юра, неоготичний і найвищий у Львові костел Св. Єлизавети, гору Високий Замок з фрагментом замкового муру. З вершини гори відкриється Вашому звідки побачите місто з висоти пташиного лету. Кульмінацією екскурсії стає відвідування найвідомішого на Сході Європи національного музею-заповідника "Личаківський цвинтар". Це кладовище є місцем поховань багатьох всесвітньо відомих письменників, художників, громадських діячів, полководців та інших знаменитостей (І. Франко, І.Крип’якевич, В. Івасюк, І.Труш, С. Крушельницька тощо). Крім того, тут на площі 42 га встановлено близько 3 тисяч кам’яних надмогильних пам’ятників світового значення, витесаних відомими європейськими скульпторами (легендарні скульптури «Спляча Красуня», «Плачуча Мадонна» тощо).

 

Автобусна екскурсійна поїздка замками "Золотої підкови Львівщини" (Олесько, Підгірці, Золочів)

Три з чотирьох найкращих замків у Львівській області. Різко відрізняються між собою за місцем і типом побудови. Найстаріший з них, Олеський збудований на неприступному пагорбі в XIII-XVII ст. Він є овальним у плані, і його мури одночасно слугували зовнішніми стінами апартаментів, в яких проживали власники. Замок в Олесько володіє найбагатшою у Східній Європі збіркою середньовічних портретів і найбільшою у Європі замковою колекцією середньовічних дерев’яних скульптур. Неприступна Золочівська фортеця XVI-XVII ст. розкинулась на узвишші і була у свій час резиденцією польського короля Яна III Собеського. Завдяки йому на території замку побудовані Великий і Китайський палаци (останній, до речі, є одним із трьох такого типу в Європі!). Підгорецький замок-палац побудований на відрогах Гологір і вражає своїм розмахом і красою навіть туристів з досвідом. Крім того, Ви взнаєте про історичні події, що відбувалися в, або біля замків, королів, що народилися, чи проживали в них, історії кохання, легенди та, навіть, побачите "привид Дами в білому" в підземеллях Підгорецького замку!

Коментарі, відгуки, запитання