червня 2023

Тур на день Св. Валентина у Львів, Самбір та Трускавець (2 дні/1 ніч)

Запрошуємо:
– Прогулятися та прокататися забрукованими вуличками Львова під акомпанемент пристрасних розповідей гіда;
– відвідати старовинне місто Самбір на Львівщині та прикластися до мощів Св.Валентина;
– покататися на лижах, санях, або клейонці на гірськолижному курорті біля м. Борислав, де від мальовничих Сколівських Бескид захоплює подих;
– відвідати знаменитий СПА-центр у м. Трускавець.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

У 1-ий день туру Ви побуваєте на екскурсії «Романтичний Львів», наповненій реальними історіями про неймовірної сили кохання, які мали місце у нашому місті, місцеву Попелюшку та польського короля, Львівських Ромео і Джульєтту. Гуляючи вузенькими вуличками Львова та слухаючи неймовірні розповіді нашого екскурсовода, ви поринете у романтичне минуле міста Закоханих.

 

Далі на Вас чекає автобусна екскурсія по Львову, під час якої побачите перлину архітектури та культову споруду всього християнського світу, - Собор Святого Юра, в якому зібрані унікальні християнські реліквії. Також відвідаєте найстаріший в Європі музей-заповідник «Личаківський цвинтар», який таїть в собі безліч романтичних та містичних легенд про вічне кохання. Пізніше Вашій увазі відкриємо парк «Високий Замок», незабутні пейзажі якого роблять його найромантичнішим місцем, а оповіді та легенди розкривають унікальну історію міста.

 

На 2-ий день відправитеся до старовинного прикарпатського міста Самбір з оглядовою прогулянкою та відвідуванням Храму Різдва Пресвятої Богородиці, де зберігаються мощі Святого Валентина, котрий вважається покровителем закоханих. Кожного року тисячі людей їдуть сюди, щоб прикластися до мощів священномученика з проханням пошуку, захисту та покровительства свого кохання.

 

По обіді підіймаємося канатно-крісельним витягом на гору Буковець біля Борислава, де на утрамбованих трасах катаємося на гірських лижах (можна брати напрокат там же ж), або клейонці (якщо візьмете з собою). Перекусити шашличком можна біля підніжжя гори. Ситніше пообідати матимете можливість у Трускавці, де також відвідаємо популярний СПА-центр санаторію з численними саунами, басейнами, джакузі. Прибуваємо у Львів увечері, орієнтовно в 21.30.

 

Як альтернативний варіант для груп, можемо запропонувати відвідати найстаріший в Україні Лаврівський монастир Св. Онуфрія, унікальний своїми реліквіями та настінними розписами. В такому разі побачимо місце, де, ймовірно, знаходиться могила галицького князя Лева Даниловича. Опісля прибудемо на гірськолижний курорт с. Розлуч, де можна покататися на лижах, санчатах або ж катку. Мальовничі українські Карпати та мінеральні джерела, що б’ють на території, обов’язково дадуть сил та зарядять енергією на весь рік.

Коментарі, відгуки, запитання
×