червня 2023

Тур на 3 дні «Травневі свята у Львові»

 

Запрошуємо на:

  • три незабутні дні у місті Львові на травневі канікули;
  • найцікавіші екскурсії, прогулянки, музеї;
  • знайомство з культурою Галичини та відомими львівянинами;
  • подорож у середньовіччя під час походів по середньовічному Львову та поїздки замками Львівщини.

 

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Екскурсія «Вуличками  середньовічного міста»

Це головна екскурсія Львовом, яка познайомить Вас із середньовічними кварталами, монастирями, соборами, оборонними будівлями, площею Ринок. Ви відвідаєте майстерні карамелі та шоколаду. Екскурсовод покаже Вам такі обєкти: руський, вірменський і єврейський квартали, палаци Любомирських, Бандінеллі і Шольц-Вольфовичів, Чорну кам’яницю, Бернардинський монастир-фортецю, Латинський кафедральний і Вірменський собори, Домініканський та Єзуїтський костели і монастирі, комплекс Успенської церкви і каплиці Кампіанів та Боїмів, руїни синагоги «Золота роза», королівський і міський арсенали, Порохову вежу та багато іншого. 

Автобусна оглядова екскурсія

Під час цієї екскурсії Ви оглянете обєкти, які розташовані далеко від центру Львова. Ви побачите головний храм греко-католиків України, памятку в стилі барокко собор Святого Юра, найвищу сакральну споруду міста виконану в неоготичному стилі костел Святої Ельжбети. Ви підніметесь на вершину гори Високий замок, з якої для Вас відкриється неймовірний вид на місто з висоти пташиного лету. Також Ви відвідаєте музей-заповідник «Личаківське кладовище». Личаківський цвинтар є місцем спочинку багатьох відомих художників, громадських діячів, письменників, полководців та інших знаменитостей. 

Золочівський замок

Замок від початку свого існування (1534 рік) служив як оборонна фортеця. Він був добре захищений, його оточували вали з бастіонами та сухі рови. В замку велику цінність мають Китайський та Великий палаци, які побудовані на території замку. На подвірї також розташовані великі камяні брили з невідомими знаками, які до цього часу не розгадані. 

Підгорецький замок

Замок побудований під замовлення гетьмана Конєцпольського. У свій час це був один із найкрасивіших замків у Європі. Архітектору А. дель Аква вдалось поєднати ренесансний палац з бастіонними укріпленнями. Коло замку висаджений парк, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва. Говорять, що в замку живе привид Білої пані, яку замурували у стіну. 

Олеський замок

Це один із найдавніших збережених замків в Україні. Цей замок добре відомий і полякам, адже тут народився польський король Ян ІІІ Собезький. Замок також відомий однією із найбільших замкових колекцій у Європі середньовічної дерев’яної скульптури. 

Музей зброї «Арсенал»

Розташований в середньовічному міському арсеналі, побудованому ще в 1571 р. і містить експонати із 30 країн світу. Хоча музей за свою історію існування був грабований 2 рази, тим не менше має найбільшу колекцію збої та обладунків  в Україні.

Коментарі, відгуки, запитання
×