червня 2023

Алкотур Львовом і дегустації наливок за 2/3 ціни

Запрошуємо:
• Відпочити у Львові в 5-7 закладах, котрі спеціалізуються на алкогольних дегустаціях, за один вечір!
• Скуштувати вибрані вами заздалегідь, або на місці з нашою порадою найкращі наливки, настоянки й лікери Львова з-поміж списку із 200 найменувань.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Ресторан "Підпільний Кіндрат"
Притягує відвідувачів великим вибором смачних та екзотичних наливок. Їх майже сотня і всі авторські! Деякі, відмічені нагородами, здивують вас. Тут Ви зможете знайти напій на будь-який смак, але є декілька, які наш екскурсовод вам обов'язково запропонує спробувати. Цікаво, що тут є традиція куштування домашньої самогонки просто із самогонного апарату. Безумовно, це значно смачніше, ніж пити зі звичайних чарок, і вважається однією серед багатьох прихованих розваг місцевих кнайп. У будь-якому разі, завдяки смачній кухні, живій музиці, привітному персоналу, затишній атмосфері та надзвичайній продукції ви гарантовано отримаєте гарний настрій. Сюди обов’язково поведе вас екскурсовод по ресторанах Львова.

 

Ресторан «Бачевський»
Місцем, де можна відпочити з компанією друзів у центрі Львова, відчути його атмосферу та спробувати її на «язик» вважається заклад, названий в честь родини Бачевських. Славу Бачевським принесла відкрита у 1782 р. перша фабрика масового виробництва горілки у світі. Довгі роки фабрика базувалася у Львові, проте під час Другої Світової війни її перенесли до Відня. Та, на щастя, у нашому місті в 2015 р. відкрився ресторан, що повністю відповідає духу Львова початку XX ст. Триповерхова будівля має стилізовані під початок XX ст. зали, оранжерею, терасу та веранду. Ви зможете насолодитися екзотичними рослинами у світлій та просторій оранжереї, комфортно влаштуватись у Єврейській залі. І звичайно ж спробувати різноманітну кухню, наприклад. самобутню галицьку, вишукану австрійську, ситну польську, або екзотичну єврейську. Але найголовнішою родзинкою ресторації є приготовані за рецептами XIX-XX ст. наливки. Тут ви їх знайдете багацько: кизилові, обліпихові, ожинові, малинові, полуничні, виноградні та безліч інших, деякі навіть зроблені з бруньок сосни або цвіту бузини. Також ви зможете спробувати авторські горілки Бачевських, серед яких є вишневі, ожинові, та навіть горіхові. У будь-якому разі ресторація Бачевських дасть гідну відповідь на споконвічне питання туриста: «Де відпочити у Львові?».

Коментарі, відгуки, запитання
×