березня 2023

Екскурсійний тур «Цвітіння нарцисів і 7 чудес Закарпаття»

Запрошуємо:

  • На квітковий тур в мальовничу Долину нарциса вузьколистого під час його цвітіння на травневі свята;
  • відкрити для себя заповідні куточки Українських Карпат (Синевир і Шипіт) та прогулятися серед букових і ялицевих пралісів віком 140-160 р. на висоті 1000 м н.р.м.;
  • покупатися в термальних басейнах і під водоспадом, а також побачити потопаючі в травневій зелені архітектурні шедеври Закарпаття.

 

Програма поїздки:

 

ДЕНЬ 1: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій «Карпати». Замок Шенборнів (екскурсія територією палацу і прогулянка мальовничим англійським садом) – Мукачево (відвідання легендарного замку, обід) – Берегово (купання в термальних водах, смакування закарпатських вин, екскурсія винними підвалами) – Берегівський район (ночівля в приватних садибах сільського зеленого туризму, заїзд о 21:30).

ДЕНЬ 2: виселення і сніданок (08:00) – Кіреші (відвідання долини нарцисів) – озеро Синевир (прогулянка вздовж берегів озера, обід) – водоспад Шипіт (відвідання, фотографування) – виїзд до Львова (23:30).

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях і туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

 

У вартість НЕ ВХОДИТЬ: вхідні квитки в музеї та туристичні об’єкти, харчування, купання в термальних басейнах, дегустація вин.

 

Проживання: в приватних садибах зеленого сільського туризму Берегівського району. Пропонується ночівля в двомісних і тримісних апартаментах.

 

Харчування:

 

ДЕНЬ 1 (сніданок): пропонуємо Вам поснідати попередньо або взяти в дорогу легкий перекус.

ДЕНЬ 1 (обід): ресторан у Мукачево пропонує страви лемківсько-мукачівської кухні: овочевий салат, суп «Левеш», торгоня з шишками в грибній підливі (макарон унікального приготування), хліб, компот.

ДЕНЬ 1 (вечеря): після поселення в садибах Вам будуть запропоновані національні страви угорської кухні: бограч-гуляш, голубці по-угорськи, солодке на десерт, палинка/вино, компот.

 

ДЕНЬ 2 (сніданок): в садибах Вам запропонують: ковбаса, сир, лангош із варенням (типу оладок із джемом), масло, хліб, чай або кава.

ДЕНЬ 2 (обід): біля озера Синевир етнічна карпатська садиба пропонує Вам найкращі страви бойківської кухні: овочевий салат, грибна юшка, свинина по-полонинськи з картопляним пюре, хліб, трав’яний чай.

 

Фото з сайту: uk.navigator-ukraina.com.ua.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Санаторій «Карпати». Замок Шенборнів

Мисливський замок Шенборнів (1890р.) ніби зійшов зі сторінок середньовічних романів. На живописний англійський сад із чудотворним Джерелом краси, який оточує палац, дивляться 365 вікон, приховуючи за своїми шибками 52 кімнати та 12 входів. Казковість цього місця заворожує та щорічно приваблює тисячі туристів із різних куточків світу.

 

Мукачево. Замок Паланок

Замок Паланок, який гордо височіє над містом на горі вулканічного походження, вважається головною атракцією Мукачева. Непідкорений та унікальний, оспіваний легендами та бойовою славою замок нашіптує своїм гостям таємниці австрійських королів і угорських князів. А тутешні музиканти у вихідні приходять сюди і творять незрівнянну атмосферу своїми мелодіями.

 

Берегово

Архітектурна спадщина, вина Берегово та фантастичний закарпатський колорит не залишать байдужими своїх гостей. Та здебільшого це курортне місто славиться своїми підземними термальними водами, які весь рік зберігають температуру не менше +30°. Сучасний оздоровчий комплекс «Жайворонок» дозволить Вам у повній мірі насолодитися відпочинком і купанням у водах критих і відкритих термальних басейнів.

 

Долина нарцисів

В урочищі Кіреші щовесни творяться чудеса неземної краси. Саме тут у перших числах травня зацвітає «Долина нарцисів» і все довкола насичується ніжним ароматом квітів. Один із найкрасивіших куточків України, який протягом травня відвідує понад 100 тис. туристів, серед яких неодмінно маєте бути й Ви.

 

Озеро Синевир

Поміж величних букових і ялицевих пралісів, вік яких сягає 140-160 років, знаходиться найбільше та найглибше озеро Українських Карпат – Синевир. Таку назву воно отримало внаслідок легендарної історії кохання графської доньки Сині та простого пастуха Вира. Пам’ятна скульптура двом закоханим височіє на невеличкому острівку посеред кришталево чистого озера. В народі цей острів ще називають «Морським оком».

 

Водоспад Шипіт

Неподалік села Пилипець біля підніжжя гори Гимба своїм шепотом манить до себе туристів один із найкрасивіших водоспадів Українських Карпат. Гірська вода спускається каскадами з висоти 14-ти метрів у живописну долину. Щоб пізнати водоспад у всій його красі найкраще побувати тут весною, коли він максимально повноводний.

Коментарі, відгуки, запитання