березня 2023

Автобусна поїздка Карпатами на 2 дні “Синевир, Боржава і село Колочава”

Запрошуємо:

  • відвідати місця, де чарівна природа, чиста екологія, неймовірні пейзажі та безліч цікавих природних чудес, просто зачаровують усіх своїх відвідувачів;
  • оглянути один із найгарніших карпатських водоспадів – водоспад Шипіт, найбільше Карпатське озеро Синевир, та побувати на вершині гори Гимба (1491 м);
  • почути від нашого екскурсовода безліч цікавих історій та романтичних легенд, що роками передаються з покоління в покоління місцевими жителями;
  • завітати в одне з найгарніших сіл Закарпаття – Колочаву, котре просто вражає кількістю музеїв та визначних історичних місць, що знаходяться в ньому, та вже під час нашого туру, мати можливість оглянути їх;
  • ознайомитись з місцевими традиціями, скуштувати неймовірно смачну карпатську кухню та просто зарядитися позитивним настроєм від двохденного відпочинку.

У вартість подорожі ВХОДИТЬ: проїзд автобусом туркласу, проживання, супровід та екскурсійне обслуговування гіда-екскурсовода, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Знижки для дітей:

- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні на одному ліжку з батьками - безкоштовно;

- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 80 грн./особа.

Вартість вхідних квитків на водоспад Шипіт, на канатно-крісельний витяг, озеро Синевир, реабілітаційний центр бурого ведмедя, музей «Старе село»:

для дорослих – 210 грн;

студентів – 170;

пенсіонерів – 200;

дітей 10-16 р – 150;

дітей 7-9 р – 110;

дітей до 7 р – 105 грн.

Міні-вистава про життя верховинців та частування простих селянських продуктів і забава із музиками у колочавській корчмі “У Вольфа”: дорослі - 80 грн./ос., діти - 40 грн/ос.

 

Поселення у котеджах з готельними номерами села Пилипець. На поверсі – 2-3 номери по двоє-троє осіб в кожному, вигоди на поверсі.

 

Харчування:

Сніданок у 1-й день – в дорозі, доїдаючи свої харчі, або на заправках снікерсами, банами, горішками.

Обід у 1-й день – у ресторані “Шипіт Карпат” села Пилипець. Меню: салат, борщ, картопля (молода, пюре, або по-селянськи), котлета, хліб, чай. Вартість - 95 грн/особа.

Вечеря у 1-й день – або біля ватри поблизу водоспаду Шипіт (на випадок дощу є альтанки) з шашликом (40 грн/100 гр), печеною бараболею, карпатськими наливками, або в готелі.

Сніданок у 2-й день – у готелі, за місцем проживання. Вартість – 60 грн/особа.

Обід в 2-й день – в ресторані “Колиба” біля озера Синевир. На перше: юшка з форелі, на друге: банош з бринзою та шкварками, салат, чай з гірських трав, хліб. Вартість: 110 грн/особа.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Пилипець

Мальовниче закарпатське село, розташоване біля підніжжя гори Гимба та Жид-Магура на висоті 700-750 м над рівнем моря. З випаданням першого снігу, Пилипець перетворюється на сучасний гірськолижний курорт, відомий своїми найдовшими в Україні трасами.

Водоспад Шипіт

Найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, вода з якого, мальовничими каскадами  спадає з висоти 14-ти метрів. Тому, щорічно сюди, приїжджають тисячі туристів, щоб насолодитися його неймовірною красою та заворожуючим звучанням.

Гора Гимба

Просто зачаровує туристів своїми гігантськими розмірами та привабливими ландшафтами. Її висота сягає майже 1,5 км, а сама вершина  нагадує форму куполу, витягнутого півмісяцем. Піднімаючись на вершину цієї гори, перед Вами відкривається неймовірний краєвид, та здається, що весь світ лежить у Ваших ніг.

 

Келечин

Село розташоване на території Закарпатської області, і відоме серед туристів, перш за все своїми унікальними мінеральними джерелами, вода з яких, наділена цілющими лікувальними властивостями. Також, цікавим є і той факт, що саме тут народився Августин Волошин – президент Карпатської України.

 

Синевирський перевал

Його вважають своєрідними воротами до рівнинного Закарпаття. Також, ця мальовнича місцевість відома ще, як Міжгірський перевал. В минулому, тут проходила прикордонна зона трьох держав: Польщі, Румунії та Чехословаччини. В наш же час, даний перевал розділяє Івано-Франківську та Закарпатську області.

 

Реабілітаційний центр бурого ведмедя

Розташований на території національного природного парку «Синевір». Головною метою центру є захист тварин, що зазнали жорсткого поводження чи утримувалися в неволі без необхідних умов існування. Вольєр з ведмедями розташований у лісі, де природа та клімат, створюють усі потрібні умови для їх проживання.

Синевир

Найбільше та найглибше високогірне озеро України, розташоване на висоті 989 м над рівнем моря, з максимальною глибиною – 24 м. Туристи дуже полюбляють його, оскільки, краса даної водойми та навколишні пейзажі  просто вражають своєю пишністю та мальовничістю. Також, озеро ще називають «Морським оком», з чим це пов’язано дізнайтесь уже під час нашої екскурсії.

 

Колочава

Унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Його ще часто називають «селом 10 музеїв», через те, що в ньому розташована велика кількість цікавих місць, музеїв та історичних пам’яток. Завітавши сюди, можна отримати масу позитивних вражень та естетичного задоволення.

Сойми

Це старовинне закарпатське село знамените унікальною мінеральною водою, яка завдяки своєму складу, допомагає побороти безліч захворювань організму. А з 1950 року, на висоті 600 м над рівнем моря, діє оздоровчий санаторій «Верховина».

Коментарі, відгуки, запитання