березня 2023

Дитяче день народження у Львові в Шевченківському гаю (вік – до 10 р.)

Запрошуємо:
• відсвяткувати день народження Вашої дитини в пізнавально-розважальному форматі на свіжому повітрі в супроводі кваліфікованого та люблячого дітлахів аніматора;
• подарувати своїй дитині особливе свято в день її уродин, сповнене радістю, позитивними емоціями, приємними сюрпризами від аніматора, пізнавальними ремісничими майстер-класами, веселими іграми та розвагами;

 

• пірнути в глибини віків і познайомити своїх діточок із давніми західноукраїнськими забавами, з ковалем і пасічником, із відважними козаками, а також, разом з осликом Басом відвідати зоокуток.

У вартість ВХОДЯТЬ: послуги аніматори, робота з організації свята.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ: харчування, фото на згадку.

 

Харчування: за власним бажанням у «Козацькій слободі», де українські козаки запропонують Вам скуштувати їх фірмовий галицький куліш, приготований на вогні.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

У старій частині Львова на живописній території ландшафтного парку «Знесіння» розмістився «живий музей» просто неба, який відомий усім, як Шевченківський гай. Творці цього місця ідеально відтворили в реальному житті мальовничі пагорби, барвисту карпатську природу й автентичну західноукраїнську архітектуру сільських ансамблів, які вдало розміщені по всій території музею. Це те місце, де кожен, від малого й до великого, почуває себе добре. Адже, тут ніколи й нікому не буває нудно. Практично кожна етно-секція скансену представляє давні ремісничі професії Західної України. Гуляючи музеєм Ви матимете змогу побачити, як коваль майстерно й вправно кує оберіг на щастя; поспостерігати за життям бджіл на пасіці доброго господаря, який почастує Вас натуральним медом; познайомитися з відважними українськими козаками, які навчать Вас володіти шаблею і луком, після чого ще й нагодують традиційними українськими стравами; відвідати зоокуток, де віднедавна мешкають ослик, козуля, коні, вівці, кози та птиця. Також, у вихідні дні на українських народних інструментах грають музики, а олійник ділиться секретами олійної справи. З приходом свят етно-парк ще більше оживає, бо сюди звідусіль з’їжджаються люди, щоб разом із пекарями, ковалями, пасічниками та іншими ремісниками весело поярмаркувати й провести свій час. Як Ви вже зрозуміли, навідавшись у Шевченківський гай, Вам точно буде, чим зайнятися і, як розважитися. Саме тут Ви добряче відпочинете від буденної метушні, а Ваші дітлахи весело й бадьоро проведуть час на свіжому повітрі.

Коментарі, відгуки, запитання