березня 2023 / Щотижня

Сиро-Винний тур Закарпаттям

 

На Вас чекають:

  • найбільш неприступна в Україні Мукачівська фортеця з її 14-ма замкнутими подвір’ями-пастками, феєрично-романтичний замок-палац Шенборнів та історичний центр Берегово з його угорською архітектурою.
  • мальовничі пейзажі Верховинського та Вулканічного хребтів, найбільше озеро Карпат – Синевир, водоспаду Шипіт, купання в термальному басейні міста Берегово;
  • знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією п’ятьох народів та етносів Закарпаття: бойками, лемками, угорцями, циганами, долішняками;
  • найкращі страви верховинської бойківської, угорської кухонь;
  • панорамний огляд Виноградівського, Королевського і Хустського замків;
  • дегустація екологічно чистих сирів Селиської сироварні, що виготовлені за швейцарською технологією;
  • дегустація елітних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах винзаводу Берегово та домашніх вин і паленок у приватних господарів Берегівського району.

 

У вартість входить: проїзд, проживання, супровід професійного гіда. медична страхівка.


У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти та дегустації.


Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустацій сиру та вина:

- палац Шенборна: загальний, пенсійний, студентський – 30 грн., учнівський – 20 грн.;
- Мукачівський замок: загальний – 100 грн., пенсійний, студенстький – 70 грн., діти до 14 років – 50 грн.;
- термальний басейн "Жайворонок" в Берегово:  загальний, пенсійний, студентський – 220 грн., діти від 120 до 150 см. – 110 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн.;
- дегустація вин:  70 грн., екскурсія без споживання вина – 35 грн.;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 75 грн.;
- озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 30 грн, студентський, учнівський – 15 грн.
- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн, діти 7-16 р. - 5 грн, діти до 7 р. – безкоштовно.


Проживання: затишні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами. 


Харчування:
Сніданок у 1-й день – на Верецькому перевалі канапками з дому, можна щось купити в продуктовому відділі АЗС
Обід у 1-й день – у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, суп "Левеш" на перше, на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 100 грн/ос.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, толтоткапоста (голубці по-угорськи), солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 110 грн/ос.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 60 грн/ос.
Обід в 2-й день – в ресторані “Колиба” біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: салат овочевий, юшка з білими грибами, картопля з м'ясом по-верховинськи, хліб, чай з трав. Вартість 130 грн/ос.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Санаторій Карпати. Замок Шемборнів.

Замок-палац Шемборнів – один з найпривабливіших в Україні. Ця романтично-казкова будівля споруджена у1890році, як мисливський замок графів Шенборнів. Розташований серед мальовничих Карпат, оточений парком з десятками екзотичних рослин, замок дивиться на нас 365 вікнами. зустрічає 12 входами і 52 кімнатами.

 

Мукачівський замок Паланок.

Наближаючись до Мукачево, впадає в вічі середньовічний замок Паланок, що височіє на одинокій горі. Замок був збудований у 14 ст., руським князем Федором Корятовичем  для охорони і контролю торгових і військових шляхів.

 

Берегово.

Біля підніжжя невисоких гір розкинулося Берегово – угорська столиця Закарпаття. З усіх куточків України та східної Європи сюди приїжджають люди на відпочинок та лікування до термальних басейнів, що є ефективними від 86 хворіб. Оглянувши винний погріб, вирубаний в скелі у 16 ст. та прослухавши розповідь екскурсовода, отримуєте можливість дегустації марочних вин з місцевих сортів винограду. Заслуговують уваги памятки архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.).

 

Сироварня у Нижньому селищі.

Екскурсія на сироварню – це можливість побачити на власні очі весь процес переробки молока на тверді сорти сиру за швейцарською технологією, а потім у підвалі продегустувати 3 види сиру та келих закарпатського вина. Після дегустації, кожен матиме можливість придбати сири, які найбільше припали до смаку.

 

Синевир.

Високо в горах, на висоті 989 метрів над рівнем моря, розкинулася перлина Карпат – озеро Синевир. Озеро утворилося 10000 років назад і має максимальну глибину 22 метри.  У кришталево – чистій воді озера здавна водиться благородна форель.  Гірське повітря і краса природи заворожують кожного, хто побував тут.

 

Водоспад Шипіт.

Водоспад Шипіт є одним із семи чудес України. Його краса вабить туристів круглий рік. Каскади води, що спадають з 14 метрової висоти, виграючи діамантовими краплями на сонці, розбиваючись об гірське каміння, зачаровують. Водоспад бере початок з підземного джерела на горі Великий Верх (1598м). Його води несуть свіжість і прохолоду.

Коментарі, відгуки, запитання