лютий 2019 / Щотижня

Одноденний тур замками Закарпаття

На Вас чекають:

  • Гарний відпочинок!
  • Замки з казковими вежами, потаємними підземними ходами та неприступними мурами;
  • мальовничі закарпатські краєвиди Вулканічних гір довкола замків та Карпатських хребтів з вікна автобуса;
  • легенди та реальні історії про власників та оборонців закарпатських твердинь;
  • можливість здійснити чудову фотосесію на фоні феєричних замків, мальовничих долин Закарпаття та на замкових терасах з висоти пташиного лету;
  • можливість скуштувати води з джерела Молодості та страв екзотичної угорської кухні.

 

У вартість входить: трансфер по маршруту, послуги гіда-кскурсовода по дорозі до та на території замків

 

У вартість не входять: вхідні квитки в замки, харчування тощо.

 

Вартість вхідних квитків:

Замок Шенборнів – 10 грн/ос;

Мукачівський замок – 40 грн/дорослий; 30 грн/студенти; 20 грн/діти до 14 р.;

Ужгородський замок - 35 грн/дорослий; 25 грн/студенти; 15 грн/дитячий.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Замок-палац Шенборнів

Цей замок слугував резиденцією для відпочинку австрійських графів Шенборнів. Споруджений в кінці 19 ст. з використанням романських та готичних мотивів. За наказом графа Бухгейма-Шенборна біля замку зробили парк з великою кількістю рідкісних дерев, там викопали ставок, який своєю формою нагадував карту Австро-Угорської імперії. На замковій території витікає джерело, вода якого, як багато-хто вважає, має омолоджувальні властивості. Замок має 12 входів (по аналогії з кількістю місяців у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) та 365 вікон (без коментарів!).

Замок Паланок

Цей неповторний замок є одним із найцінніших історико-архітектурних пам’яток 14-17 століть. Здалеку замок виглядає суцільною будівлею, але насправді він складається із різнорівневих трьох частин, які мають назву Верхній, Середній і Нижній замки. Це чи не наймогутніший замок на території центральної Європи, його ні разу не вдалося захопити штурмом. На вершині вулканічної гори природа забезпечила замку ідеальний захист. В його стінах зараз знаходиться безліч музейних експонатів, які ознайомлять Вас з багатою історією замку.

Ужгородський замок

Найбільш древня та імпозантна будівля Ужгороду. Замок розміщений на пагорбі вулканічного походження в дуже зручному місці: на місці з’єднання гір та низовин, над річкою Уж. Згадки про замок існують з 9 століття, коли на цій території жили «білі хорвати». Замок зазнав безліч перебудов; добудовувались нову укріплення, бастіони. Зараз в замковому палаці діє краєзнавчий музей, де зібрано багато експонатів що розкажуть про звичай, побут, історію Закарпатського краю.

Коментарі, відгуки, запитання