березня 2023

Канікули в Карпатах для школярів на 3-4 дні

Запрошуємо:

  • Вчителів та учнів на екскурсійну подорож Карпатським краєм на час канікул;
  • Здійснити якісну подорож за оптимальною ціною на термін згідно Ваших побажань.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд сучасним автобусом з кондиціонером та підігрівом, проживання (2 ночі), професійний супровід гіда-екскурсовода,  обслуговування на всіх об’єктах туру, страхування.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ: харчування, вхідні білети в туристичні об’єкти та дегустації.

   

Проживання: в зручних садибах сільського туризму (Берегівський р-н) в 2-х та 3-х місних номерах з усіма необхідними умовами (1-2 ночі).

   

Харчування:

День 1:

Сніданок: можна попоїсти вдома чи взяти з собою в дорогу щось перекусити. Обід: пройде у місцевому мукачівському ресторані та складатиметься із страв лемківсько-мукачівської кухні: квасолевої зупи з копченостями та галушками, картопляного пюре з печеним лоці (жареним м’ясом з цибулею), салату з капусти,  хліба та компоту. Вартість - 85 грн/ос. Вечеря: відбудеться після поселення та включатиме традиційні угорські страви: угорський гуляш по-закарпатськи, торгоню (угорський гарнір) з підливою із м’яса, солодощі, компот. Вартість - 75 грн/ос.

   

День 2:

Сніданок: пропоноване меню у садибах: ковбаса, сир, лангош з джемом (дріжджові коржики), масло, хліб, кава/чай. Вартість - 55 грн/ос.

Обід: проходитиме в місті Ужгород та складатиметься з таких страв, як: борщ, курячий крученик з рисом, салат (огірок, помідор, олія), хліб та узвар. Вартість -  95 грн/ос.

Вечеря: складається з традиційних угорських страв: курячого бульйону з домашньою вермішеллю, мадярських голубців, угорських солодощів, компоту (пройде після повернення у садиби). Вартість - 75 грн/ос.

 

День 3:

Сніданок: традиційний європейський. Вартість - 55 грн/ос. Обід: пройде в місцевому ресторані «Колиба» (неподалік озера Синевир) та включатиме: борщок, картопляне пюре з м'ясом по-полонинськи, овочевий салат, хліб та чай з трав. Вартість - 95 грн/ос.

   

День 4:

Сніданок: традиційний європейський. Вартість - 55 грн/ос. Обід: пройде в місцевому ресторані «Святослав» (неподалік витягу на г. Високий Верх). Вартість - 95 грн/ос.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Верхня Грабівниця

На території цього села знаходиться добре збережена пам’ятка Другої світової війни – бункер лінії Арпада, який є найбільшим в Україні. В наш же час, в ньому розміщені різноманітні інформаційні стенди та музейна експозиція, що роблять огляд цього об’єкта ще більш цікавим для туристів.

 

Санаторій «Карпати»

Головною окрасою закладу є старовинний палац графів Шенборнів (ХІХ ст.), що по праву, є однією із найкрасивіших, та добре збережених до наших часів пам’яткою архітектури. Навколо палацу розташований красивий парк та невеличке озеро посеред нього.

 

Берегове

Місто часто називають «угорським» куточком України, цікавим для туристів в першу чергу своїми унікальними термальними водами, що піднімаються з глибини 1000 метрів. Цікаво, що температура води в басейні, як влітку так і взимку – однакова, і становить 36°.

Ужгород

Визначною пам’яткою міста є Ужгородський замок – одна з найдавніших фортифікаційних споруд в Україні. Однак, не менш цікавими для Вас будуть й історична вулиця Корзо, Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту під відкритим небом та багато іншого.

 

Мукачево

Вже за декілька кілометрів до в’їзду в місто, видніється могутній замок «Паланок» - одна із найбільш цінних історичних та архітектурних пам'яток Закарпаття ХІV–ХVІІ ст. Також, багато яскравих вражень принесе Вам і прогулянка містом, оскільки, тут є ще багато місць, які варто відвідати та побачити.

 

Іза

Одне з найбатших сіл Закарпаття. Саме воно вважається столицею лозоплетіння та сувенірів. Тому завітавши сюди, кожен зможе не лише ознайомитися з асортиментом виробів з лози, але й придбати для себе щось цікаве на пам’ять.

   

Оленяча ферма

Одне з найпопулярніших туристичних місць Закарпаття, де розводять красивих плямистих оленів. Побувавши тут, Ви зможете поближче познайомитися з цими тваринами, погодувати їх, а також сфотографуватися.

 

Синевир

Озеро по праву вважають однією із найчарівніших візитівок Українських Карпат. Інша ж його назва - «Морське Око». Це найбільше та найглибше високогірне озеро України, розташоване на висоті 989 м над рівнем моря, з максимальною глибиною – 24 м.

 

Реабілітаційний центр бурого ведмедя

В цьому закладі, на території національного парку «Синевир», площею 12 га, проживає близько 20-ти особин цих тварин, в умовах, максимально наближених до природних. Усі вони раніше потерпали від жорстокого поводження людей та утримувались в неволі.

 

Пилипець

Неподалік цього села у межах полонини Боржава знаходиться один із самих красивих  водоспадів Українських Карпат – водоспад Шипіт, який чарівними каскадами спадає з висоти 14 метрів та приваблює усіх своєю красою та неповторним звучанням.

Коментарі, відгуки, запитання