Що подивитися у Львові за один день? Якщо Ви іноземець, котрий розуміє російську мову, тоді рекомендуємо Вам замовити оглядову регулярну пішу екскурсію по старому місту з акцентом на вплив різних культур, національностей і релігій на архітектуру, культуру і історію Львова.
Ми можемо провести для Вас будь-які інші екскурсії Львовом російською мовою!
Увага! Збірних груп на екскурсії Львовом російською мовою не буває, тільки індивідуальні! Вартість індивідуальної екскурсії - 600 грн за дві особи. При збільшенні кількості учасників ціна незначно зростає.
План екскурсії:
Комплекс площі Ринок і вплив італійського ренесансу на вигляд її кам’яниць – Пам’ятник польсько-білорусько-литовському поету Адаму Міцкевичу – Пам’ятник Львівському першодрукареві білоруського походження Івану Федоровичу (Фьодорову) - Єврейський квартал, легендарна синагога «Золота Роза» і всесвітньо відомі представники іудейської громади Львова – Загадка дзвону литовського князя Любарта 1341 р. і формального підпорядкування Львова литовцям в 1340-49 рр. – Вірменський собор і квартал – Латинський кафедральний собор - Оперний театр, як творіння польського архітектора З. Горголевського і українського скульптора П. Війтовича – проспект Свободи і Львівська «Статуя Свободи» - світовий спадок ЮНЕСКО від 1978 р., комплекс Успенської (Волоської) церкви і роль молдован в її побудові – Палац і вежа-дзвінниця грека Костянтина Корнякта – світовий спадок ЮНЕСКО від 1978 р., каплиця угорця Г. Боїма –– Монастир бернардинів і гроза московитів Лжедмитрій I – Німецько-голландський маньєризм сакральних споруд Львова – Ставропігійське братство і українсько-білорусько-литовські вчені Стефан і Лаврентій Зизанії – пам’ятник страченому у Львові господарю Молдови Івану Підкові - Австрійські квартали і палац австрійських генерал-губернаторів - Оборонна система середньовічного міста і як скористався її слабкими сторонами шведський король Карл XII – Німецькі колоністи і німецька мова в середньовічному Лємбергу – Перші в Україні кав’ярні у Львові і зв’язок з турецькою культурою кавопиття – Аптека-музей - Італійський дворик – Домініканський костел.
Запрошуємо:
– на оглядову пішохідну екскурсію історичною частиною Львова, що проводиться російською мовою;
– отримати позитивні враження від краси середньовічної і австрійської частин міста і зробити селфі на пам’ять;
– взнати, який вплив мали представники багатьох народів і, можливо, Вашої нації на архітектуру, історію і культуру столиці Галичини.
Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.
Українці та багато поляків називають місто своїм, одначе старий Львів побудований зусиллями представників багатьох національностей. Навіть у часи польського панування більшість житлових споруд міста були створені італійськими, німецькими, вірменськими, голландськими архітекторами, або їхніми учнями за замовленнями шляхти польського, грецького, італійського, німецького, або угорського походження з допомогою, головним чином, української робочої сили за гроші, зібрані з українських селян шляхом їхньої безжалісної експлуатації. Сакральні ж споруди були побудовані, в основному, за рахунок пожертв тієї, чи іншої громади міста (Латинський кафедральний і Вірменський собори, Успенська церква). Були і винятки з цього правила, про які Вам розкажуть під час екскурсії. Для побудови оборонних споруд польські королі звільнили місто на якийсь час від сплати податків, а також віддавали місту деякі прилеглі села. В австрійські часи ситуація особливо не змінилась, оскільки польська шляхта зберегла за собою привілейоване становище. До них, щоправда, додалися австрійські чиновники, яких, одначе, було не так вже й багато. Коло архітекторів розширилося за рахунок французів, поляків та українців. Появились культурні споруди, побудовані за приватні засоби (театр Скарбека), або пожертви від різних прошарків суспільства (Оперний театр). Бюрократичні ж установи будувалися за рахунок Австрійської корони (палац генерал-губернаторів Галичини і Лодомерії). Таким Ви і побачите Львів сьогодні: багатогранним, з впливом різних культур, стилів і епох.