березня 2023

Екскурсійна поїздка на 2 дні «Архітектура та замки Поділля й Буковини»

Запрошуємо:

 • прогулятися старовинними вуличками та територією університету столиці Буковини і помилуватися красою подільських міст та замків;
 • насолодитися концертом органної музики у кафедральному костелі Кам’янця-Подільського та скуштувати знаменитий австрійський штрудель у колоритній «Панській гуральні» в Чернівцях;
 • побувати на майстер-класі з гончарства та відвідати музеї Старожитностей і мініатюр «Замки України».

Вартість вхідних квитків:

 • Хотинська фортеця – 50 грн/дор, 25 грн/студ. або дит;
 • Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації – 35 грн/дор, 20 грн/студ, 15 грн/дит.
 • Дегустація австрійського штруделя: з вишнею – 59 грн/250 г; з яблуком – 51 грн/250 г;
 • Кам’янець-Подільська фортеця – 60 грн/дор, 40 грн/студ. або дит;
 • Музей мініатюр «Замки України» - 40 грн/дор, 30 грн/дит. від 6 до 12 років;
 • Музей Старожитностей – 15 грн/дор, 10 грн/студ. або дит;
 • Концерт органної музики – 350 грн на групу;
 • Майстер-клас з гончарства – 100 грн з групи.

 

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Хотин

Найстаріше чернівецьке місто з 1000-літнім ювілеєм, манить своєю красою та легендами мандрівників з усього світу. Саме тут знаходиться унікальна пам’ятка архітектури – Хотинська фортеця, початки якої сягають ще часів Данила Галицького. Споруда являється свідком великих історичних битв та баталій. Сьогодні, середньовічна красуня є одним із «7 чудес України». Побувавши тут, Ви пройдетеся Бендерськими воротами, оглянете Хотинську фортецю, а також муровані стіни та вежі з візерунками – часів славетного молдавського воєводи Штефана ІІІ Великого.

 

Чернівці

Це насправді унікальне, самодостатнє та дуже цікаве буковинське місто, яке у ХІХ столітті звалося - таємною столицею Європи, «де тротуари підмітали букетами троянд, а книгарень було більше, ніж кав’ярень». Візитівкою міста є Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації, у будівлі якої у 1875 році було відкрито цісарсько-королівський університет Франца Йосифа І, а сьогодні, це навчальні корпуси Чернівецького національного університету. Окремої уваги, заслуговує незабутня прогулянка вуличками міста, з вишуканим оздобленням фасадів будівель маскаронами, левами та розкішною флористикою, а також храмами, що вражають своїми архітектурними стилями. Після прогулянки, на Вас чекає дегустація надзвичайно смачних австрійських штруделів (вишневого та яблучного), в одному з найколоритніших місць Чернівців – «Панській гуральні».

 

Кам’янець-Подільський. Екскурсія містом.

Серед мальовничої природи Поділля розташоване величне та легендарне місто Кам’янець-Подільський, котре вражає своєю архітектурною довершеністю, цікавою історією та збереженим й донині, духом Середньовіччя. Тут знаходиться унікальна та неприступна історична пам’ятка - Кам’янець-Подільська фортеця, яка була створена спільними зусиллями людини та природи. За весь час її існування, лише в 1762 році турецьким військам вдалося взяти її штурмом. Під час екскурсії, у Вас буде можливість оглянути старовинну фортецю, помилуватися красивими пейзажами з висоти кріпосних мурів, а також ознайомитися із древньою частиною міста, Кушнірською та Гончарною вежами, етнічними кварталами. Багатою на враження буде і прогулянка Новопланівським мостом, де можна буде сфотографуватися на фоні мальовничих краєвидів: високих скель, могутніх лісів, заворожуючого каньйону річки Смотрич, а також побачити символ міста - кам’яного оленя.

Перебуваючи в Кам’янці-Подільському на Вас чекають: відвідини музею мініатюр «Замки України», де можна більш детально ознайомитися з величними архітектурними пам’ятками нашої країни (музей розташований просто неба), а також екскурсія по пізнавальному музею старожитностей Поділля, під час якої Ви оглянете старовинні експонати та дізнаєтеся багато цікавого про життя та побут прадавніх подільських племен. Опісля, для справжніх поціновувачів прекрасного, пропонуємо сходити на концерт органної музики в Римо-католицький кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла, котрий на довго залишиться у Вашій пам’яті.

          А для тих, кому цікаве гончарне ремесло, пропонуємо відвідати майстер-клас з виготовлення  глиняних виробів (глечиків, тарілок, кухлів чи горняток). Окрім того, всі бажаючі зможуть придбати для себе та своїх рідних сувеніри на згадку та скуштувати смачної Кам’янець-Подільської кави, адже саме тут, вперше на теренах України з’явилися кав’ярні.

Коментарі, відгуки, запитання