березня 2023

Що подивитися у Львові англомовному туристу?

Запрошуємо:

  • відвідати одне із найбільш привабливих та колоритних українських міст, туристичну столицю України чарівний Львів;
  • дізнатися багато цікавої та досі незвіданої інформації про захоплююче місто Лева та вплив на нього представників різних народів світу.
Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Місто Лева з легкістю зможе здивувати та зацікавити кожного, оскільки, воно славиться великою кількістю костелів, монастирів, серед яких Бернардинський (1600-1630 рр.), оборонних споруд, зокрема Латинський кафедральний собор. Багато об'єктів було започатковано німцями. Під час даної екскурсії, Ви обов’язково побуваєте в найбільш популярних туристичних місцях Львова, таких як: Площа Ринокісторичне серце міста, львівська ратуша - найвища в Україні (65 м), з якої, до речі, добре видніється центральна частина міста, Оперний театр – один із найгарніших театрів Європи. Завітаєте і до середньовічного Єврейського кварталу з легендарною синагогою «Золота Роза», і до Італійського дворика, який передає усю атмосферу двориків Риму та Венеції, і до родинної усипальниці місцевих патриціїв угорського походження Боїмів.

Також, зможете відвідати знамениті ресторани Львова: найпопулярніший ресторан-кнайпа «Криївка», єдиний у світі еротичний ресторан «Мазох», ресторан з плаваючими за склом акваріуму акулами, та інші оригінальні єврейські ресторани. Кожен з цих закладів, має свою неповторну фішку, здатну зацікавити найбільш вибагливих гостей. Так, для прикладу, допуск в ресторан «Криївка» можливий тільки для того, хто скаже спеціальне гасло (однак, не переживайте, екскурсовод Вам в цьому допоможе), кафе «Мазох» відоме своїм меню на афродизіаках, ресторан з хижими рибами, теж має свої родзинки, по-перше, тут знаходиться скляний рояль, який сам грає, по-друге, це безпосередньо величезний 8-ми метровий акваріум з акулами та екзотичними рибами.

Не менш цікавими для Вас будуть і Королівська пивоварня, де пригощають різними сортами пива, звареного по німецькій технології, і різноманітні майстерні з славетними місцевими смаколиками (шоколадом, карамеллю та ін.), і кав’ярня «Львівська копальня кави», що є свого роду кавовою шахтою, де кожен зможе скуштувати оригінальну запаяну каву, а також, ще безліч інших колоритних місць Львова.

Коментарі, відгуки, запитання