березня 2023 / Щотижня

Тур «Головні визначні місця Львова за два дні»

 

Запрошуємо на:

  • найбагатшу за кількостю відвідуваних історико-архітектурних об’єктів екскурсійну подорож Львовом;
  • всеохоплююче екскурсійне обслуговування містом Лева;
  • винятково позитивні враження від міста Лева;

 

 

 

 

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Пішохідна екскурсія «Вуличками середньовічного Львова»

Це чи не найцікавіша екскурсія Центральною частиною міста. В ході екскурсії ви зможете ознайомитися з кварталами старовинного Львова, які повністю змогли зберегти колорит Середньовіччя, оцінити красу та різноманіття стилів будинків, велич арсеналів та оборонних споруд. Цікава частина екскурсії – це відвідування майстерень з виготовлення шоколаду та карамельних виробів. Львівський шоколад – це справжній витвір мистецтва, таємниця місцевих кондитерів. Він має стародавню історію, не гірш за ту, що має французький шоколад. Подорож пролягає руським, вірменським та єврейським кварталами. Ви відвідаєте костели: Домініканський та Єзуїтський, Успенську церкву, зможете помилуватися архітектурою міських палаців та легендарної Чорної кам’яниці. Також ви зможете побачити міські арсенали, Порохову вежу, пам’ятник Данилу Галицькому – засновнику міста.

Розширена автобусна оглядова екскурсія «Львів далекий і близький»

Цікава та дуже інформативна екскурсія, яка дає можливість відвідати історичні пам’ятки, розташовані у віддаленні від міського центру. Ви відвідаєте розкішний собор Святого Юра, який можна побачити з різних місць Львова, Костел Святої Єлизавети. А гора Високий Замок відкриває розкішний краєвид на старовинне місце. Хоча й ніякого замку на горі немає: зберігся лише фрагмент муру старої фортеці. Найбільш цікава частина екскурсії – це відвідування Личаківського цвинтарю. Тут можна побачити місця поховань місцевих знаменитостей: письменників, політиків, акторів, військових діячів тощо. «Личаківка» також відома скульптурами світового значення від видатних майстрів. Найвідоміші з них – «Плачуча Мадонна» та «Спляча Красуня». Личаківське кладовище – одне з найвідоміших не лише в Галичині, а в усій Європі.

 

Екскурсія "Підземелля Львова"

Бажаєте доторкнутися до таємниць середньовічного міста? Екскурсія по підземеллям Львова – саме для вас! У Львові є навіть дворівневі підземелля. Найбільш цікаві підземелля музею-аптеки. Це справжня лабораторія середньовічного алхіміка. Експозиція цього підземелля складає близько 3 тисяч експонатів. Це пристосування для виготовлення таблеток, приготування мікстур, екстрактів лікарських рослин. Є тут і старовинні аптекарські ваги. Різноманітні предмети експозиції датуються з п’ятнадцятого до початку двадцятого сторіччя.

Не менш цікаві підземелля Домініканського монастиря. У тринадцятому сторіччі, ці підземелля були основою палацу князя Льва – сина Данила Галицького. Відносно недавно, було знайдено таємну княжу тюрму з численними пристосуваннями для катувань. Згідно з документами, трапезну монастиря відвідував російський цар – Петро І. Одну з келій монастиря займала Гальшка Острожська – одна з найбагатших наречених Польщі.

В ході екскурсії ви зможете відвідати незвичайне кафе «Копальня кави». Згідно зі старовинною легендою, кава для Львова – це така сама корисна копалина, як, скажімо, вугілля. Тут вам дадуть справжню шахтарську каску з ліхтариком і покажуть світ культового львівського напою – кави. Ви узнаєте цікаву історію Ю. Кульчицького – запорізького козака, львів’янина за походженням, який врятував Відень від турків та привчив європейців до кави.

Вас проведуть у підземелля вежі, яка не має назви. Тут можна побачити руїни стародавніх захисних споруд.

Досить цікаві й підземні ресторани міста. Найвідоміший з них – «Лівий Берег», де можна побачити Полтву – підземну річку Львова.

Екскурсія "Австрійський Львів".

Ця екскурсія допоможе ознайомитися з пам’ятками часів Австро-Угорської імперії. Ви ознайомитеся з центральною, найбільш престижною частиною Львова. В центрі міста є багато будівель, які були збудовані за часи Австрійської епохи. Найвідоміша будівля цього часу – Національний Університет імені Івана Франка. Гідні уваги і палац графа Потоцького, костел Марії Магдалени, Головний Поштамт, Бібліотека Оссолінеум, Картинна Галерея. У цей період були побудовані львівські готелі «Жорж» та «Гранд готель»,  кам’яниця Шпрехера на сім поверхів. До австрійської епохи відносяться пам’ятник А. Міцкевичу, статуї Божої Матері, Меркурія – римського бога торгівлі, захисника всіх комерсантів.

Коментарі, відгуки, запитання