Чому школярам та сім’ям з дітьми варто відвідати Природознавчий музей у Львові?

Місто Лева завжди дивує своєю різноманітністю. Здавалось би, що побачив вже всі відомі місця, але знаходиться те, яке варто обов’язково відвідати. Тому після екскурсії Львовом для дітей гід може запропонувати навідатися до Природознавчого музею.
Заклад розмістився в колишньому палаці засновника музейної експозиції Володимира Дідушицького. Будівля збудована у стилі раннього класицизму наприкінці XVIII ст. Над вхідними дверима діти побачать три скульптури, котрі, так би мовити, охороняють споруду.
На касі запропонують два варіанти експозицій, котрі розміщені на 1 і 3 поверхах будинку, але слід сказати, що кожна варта уваги.
Експозиція «Льодовикова епоха» перенесе малих відвідувачів у доісторичне минуле. Тут школярі та дітлахи оглянуть унікальні експонати, зокрема привезені з Прикарпаття скелет величезного мамонта і добре збережену тушу волохатого носорога. Окрім цього учні побачать і порівняють між собою черепи лисиці, вовка, ведмедя тощо. В музеї можна ознайомитися з житлом древніх людей і зовнішнім виглядом кроманьйонця.
На сходовій клітці оселився пам’ятник Дідушицькому як шана першому збирачу дивовижних експонатів. Дітям варто уважно придивитись до перил сходів, адже там можна помітити образи птахів.
На нижньому поверсі знаходиться виставковий зал “Мистецтво виживання”. Біля дверей стоїть експонат гігантського богомола, розміри якого сягають зросту дорослої людини. Серед чучел численних водних мешканців зауважите, зокрема, ціле сімейство пірникоз, річкового вужа, саламандру, болотну черепаху тощо. Відвідуючи Природознавчий музей після екскурсії Львовом, школярі, навіть, можуть відчути легкий шок! Справа в тому, що окрім чучел тварин, тут ще й можуть демонструвати експонати, котрі є результатом їхньої діяльності. Так, мешканцем музею є також бобер європейський з розкритими щелепами, в яких стирчать зуби, а поруч – згризені ними дерева. Навіть дорослі дивуються, як може бобер сточувати товсті стовбури дерев в такий спосіб, що вони стають схожими на гігантський заточений олівець!
Дітки зможуть познайомитись й з жителями лісу, до прикладу, білкою, совою, сім’єю кабанів і навіть риссю! В наступному залі з-поміж експонатів птахів можна детально роздивитись, як виглядають хижі пернаті, такі як беркути, змієїди та підорлики. Пізнавальною є колекція метеликів, яка налічує близько 60-ти представників. Також тут розміщені чучела 3-х видів кажанів. Окрім цього є збірка із жуками, кількість видів яких сягає майже 90!
Таким чином, після екскурсії Львовом для школярів варто відвідати Природознавчий музей, адже там діти отримають відповіді на свої запитання щодо флори і фауни Західної України.