Отзывы клиентов ТОП-ТУР Львов

Уважаемые наши клиенты (туристы)!

Администрация сайта «ТОП-ТУР Львов» благодарна вам за высказанные теплые слова в адрес нашего коллектива.
Поскольку мы постоянно меняемся и стремимся быть лучшими, мы заинтересованы в обратной связи с вами. Все ваши замечания и пожелания будут опубликованы и проанализированы нами и примутся во внимание.
Поэтому во время написания отзыва — просим внимательно прочитать собственный отзыв. Отзывы, которые поступили на сайт, будут размещаться в авторской редакции без коррекции текста.
В случае негативных отзывов — текст отзыва в течение недели будет размещен на сайте после проверки приведенных фактов.

С уважением, Администрация

Добавить комментарий

 1. Дякую що підібрали готель за моїми потребами. Сподобалось як проживання так і поїздки. Найбільше запам’яталась поїздка у Сколе. Думаємо з чоловіком провести там відпустку. Дякую екскурсоводам та менеджерам.

 2. Я з колегами возили 2 класи на екскурсію у Львів. Нас зустріли на вокзалі, поселили в хостел в центрі міста. Крім екскурсій по місту, ми відвідували музеї. І що дуже важливо, так як це діти, нам організували повноцінне трьохразове харчування, не дорого. Рекомендую цю фірму для туристичних груп! Привітні менеджери, обізнані екскурсоводи. Дякуємо Вам!

 3. Сподобалась екскурсія по Личаківському кладовищі. Я колись вже там була, але просто гуляла без екскурсовода. А сьогодні мені все розказали-показали. Тепер як до мене приїдуть гості, зможу і я їм провести екскурсію.

 4. Я вже втретє беру поїздку від Топ-тур, вирішила написати відгук. Перший раз ми поїхали просто у Львів на 3 дня. Другий раз ми їздили по Карпатах, а тепер були на замках. Хочу сказати, що в Україні багато унікальних місць, і не треба нам тої Європи! Дякую працівникам фірми.

 5. Доброго дня! Хотіла похвалитися враженнями від поїздки до Львова. Приїхали на машині, але майже її не юзали. Стояла на паркінгу під готелем. Нас всюди водив екскурсовод,
  вона нам не знадобилася. Ми були там 3 дні. Кожного ранку пили каву, щораз в іншій кавярні. Потім йшли на екскурсії. Вечором просто гуляли по місту. Я в Києві ніколи там багато не ходила пішки. Це класно, всім рекомендую більше рухатися, особливо під час подорожей!

 6. Долго планировал поездку во Львов, прозванивал отели, квартиры но что то постоянно было не так. Случайно попал на ТОП-ТУР, и это было везение! Всё чётко организовали, даже билеты на поезд купили мне. Я просто перевел деньги. По приезду поселили в прекрасную квартиру в центре города, после экскурсий можно было зайти в ресторан или кафе их тут в очень много… В целом отдыхом доволен, за это спасибо!

 7. Львів, Львів, Львів! О, як ми погуляли. Але крім розважальної у нас була і екскурсійна програма, і поїздки на замки. Навіть мені було цікаво слухати, хоч я не любитель тих дат і т.п. Жили в прикольному готелі біля оперного. Дякую організаторам.

 8. Жили у Львові три дні на квартирі. Готель ми не хотіли, щоб можна було собі самим варити їсти. Нас поселили в самому центрі. Ми були в різних музеях, ходили на екскурсії, дегустації. Моя дочка захотіла поступати до Львова в університет Франка, біля нього красивий парк. Я впевнена що ми ще не раз приїдемо.

 9. Хочу розказати про поїзду на замки «Золота підкова». Все добре, цікаво, пізнавально. Проте вразило, що Підгорецький замок попри його величність дуже обшарпаний, і ніхто не збирається його реставрувати. Надіюсь колись щось зміниться.

 10. Так як я ще той кавоман, поїхав в «кавову столицю». Відвідав 8 (!!) кав’ярень, прослухав три ваших екскурсій. Вражень море! Планую на наступний місяць Пивну поїздку до Львова. Пива як і кави у Львові багато!

 11. Были с мужем в туре по замкам, впечатлений очень много. Узнали много нового о истории, смешные истории и т.д. долго можно перечислять. Спасибо вам за хорошо организованный отдых!

 12. Отдыхал во Львове с ТОП-ТУР. Всё понравилось, были мелочи но о них даже не стоит вспоминать. Экскурсовод очень позитивный человек, увлекает мгновенно! Ездить просто посмотреть город — это не то. Ещё раз Спасибо.

 13. Львів – прекрасне місто. Всім рекомендую хоч раз туди поїхати. Обов’язково візьміть екскурсію Середньовічний Львів та сходіть на Личаківський цвинтар. Екскурсовод дуже цікаво розповідає, я й не замітила як пройшов час. Поїду ще, бо за два дні фізично не встигала відвідати всі цікаві місця.

 14. Скористалася послугами турагенції "Топтур" і, зокрема, замовила тур у Львів за пів-ціни. Все було добре, екскурсійна програма насичена, екскурсоводи чудові, готель дійсно хороший за такі гроші, але вікна нашого номерувиходили на бокову вулицю. Через це вдень вікна відкрити було неможливо, бо набридав шум автомобілів. Боялися, що і вночі не зможемо заснути, але, на щастя, руху транспорту майже не було. Побажання для Вашої компанії таке: замовляйте номери, що виходять у внутрішній дворик, ми точно знаємо, що вільні номери там були. А так всім задоволені! Дякую

  1. Щиро дякуємо за зауваження. Завжди стараємося селити туристів у кращих номерах. Проте у Вашому випадку, залишилися кімнати з вікнами на вулицю. До моменту вашого приїзду, однак, бронь з кращих номерів відмінили, але ми про це не могли знати, бо туристи були не від нас, а готель нас про це не попередив.

 15. Хочу сказать велике спасибі колективу туристичного бюро "Топ тур" (м.Львів) за гарно організований тур для школярів. Зазвичай, на сайті бачиш одну інформацію, коли телефонуєш, дізнаєшся іншу, а коли приїжджаєш на місце, то отримуєш зовсім інший сервіс. Чого, на щастя, не можу сказати про фірму "Топ тур" та її працівників Остапа Романовича та Ольгу, які займалися нашою групою. Зустріч, трансфер з вокзалу, екскурсії, проживання, харчування були організовані на високому рівні, все відповідало програмі і все, від першого дзвінка і до від їзду зі Львова, збігалося із словами організаторів та інтернет-сторінки. Ще раз велике спасибі. З повагою, Ольга Спасенко, вчитель школи №1, м.Миргород

 16. Очень понравился Львов, экскурсии открыли его ещё больше. Теперь я понимаю почему просто посмотреть город это одно, а побывать на экскурсиях это совершенно другое!!! Всем настоятельно рекомендую именно экскурсии!

 17. Долго думали куда поехать отдыхать, случайно попали на ТОП-ТУР, и не жалеем! Сервис на высшем уровне, отель хороший (для нас это было очень важно). Тур мы выбрали по Замкам золотой подковы. Удачи вам в работе.

 18. Приезжал во Львов с семьей отдохнуть и познакомится с городом, друзья порекомендовали обратиться в ТОП-ТУР. Так как очень важно поселиться в нормальный отель. Всё прошло как и было обещано, отель отвечал всему что рассказали по телефону. Экскурсии были интересными, хотя я лично не сильно увлекаюсь историей.
  Если будем ещё ехать во Львов, то только через ТОП-ТУР, спасибо!