Сентябрь 2020

Экскурсии в Почаевскую Лавру — святыни и замки Тернопольщины

Приглашаем:

  • Совершить паломничество к святым местам и получить духовное воодушевление;
  • Услышать невероятные и реальные истории из жизни святых и переосмыслить суть человеческой жизни;
  • Попробовать поверить в себя и духовное и, возможно, физическое (кто знает!) Исцеление;
  • Ознакомиться со старинными оборонительными крепостями Тернопольщины;
  • Прогуляться Тернополем — городом цветов, памятников и романтики!
(Українська)

З собою мати:

  • Тару для набору святої води;

Ціна – договірна.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійне обслуговування, супровід гіда.

У вартість НЕ входить: харчування та вхідні квитки на туристичні об’єкти.

Вхідні квитки:

Почаївська лавра – добровільна пожертва;

Кременецький замок – 10 грн;

Бережанський замок – 20 грн

Заранее просим прощения, что предлагаем для просмотра фотографии, сделанные не профессиональным фотографом в заранее постановочных ситуациях, а экскурсоводами во время реальных туров.

Ікона Божої Матері Почаївської

Чудотворна ікона, одна з найшанованіших Православною церквою. Ікона написана давнім візантійським письмом, але її походження так і не з’ясоване. Почаївська Божа Матір вважається покровителькою Волині. До Ікони Божої Матері Почаївської звертаються за зціленням від сліпоти, застарілих хвороб, за визволенням полонених.

Свято-Успенська Почаївська Лавра

Одна з найбільших православних святинь, має 750 років. Тут розташований чоловічий монастир та семінарія. На це священне місце на протязі декількох століть приходять прочани з усіх куточків України.

Почаївський скит

Історія Свято-духівського скиту йде в давнину, ще коли тут здійснював подвиги преподобний Мефодій. У 1197 році він на одній з Почаївських гір спорудив невеличку каплицю. У 1219 році тут був закладений монастир з храмом Преображення Господнього. Монастир відрізнявся строгістю чернечого життя, тут знаходиться багато чудотворних ікон.

Печера Іова

Ви відвідаєте святі печери, де зберігаються мощі Святого Преподобного Іова Печерського. Молитва до нього зцілює від недуг.

Джерело Святої Анни

Знаходиться на території скиту святої Анни від Свято-Миколаївського жіночого монастиря. Купання в ньому, як кажуть, помагає від багатьох хворіб, зокрема безпліддя. Тут обладнані жіноча та чоловіча купальні.

Божа Гора

На цій горі Діва Марія з’явилася монахам-пустинникам, залишивши на землі слід від своєї стопи. За переказами,  ті, хто прикладається до цього сліду, зцілюється від хвороб.

Кременецький замок

Замок зведений на горі Бона в ХІІ столітті. Він був неприступною твердинею, яку в свій час не вдалось завоювати мадярському королю Андрашу ІІ, хану Батию та іншим. В теперішній час від замку залишилась квадратна вежа, готична арка-заїзд і частково бокові стіни.

Збаразький замок

Фортифікаційна споруда на Замковій горі у 1626-1631 роках. Збаражський замок має квадратну форму, оточений з боків валами. Укріплення замку, що були найновішими досягненнями фортифікаційного мистецтва, складалися з казематових валів, бастіонів і рову. Фасади виконані в ренесансному стилі. Перед парадним входом була вежа. У повоєнний період у замку містилися карцери НКВС.

Тернопіль

Під час цієї екскурсії Ви побачите основні визначні місця міста: Тернопільське озеро, Тернопільський замок, острів закоханих, Воздвиженську церкву, «єлисейські» поля, музей політв’язнів, Тернопільський водоспад.

Комментарии, отзывы, вопросы