березня 2024

Відпочинок в Закарпатті на Новий рік в турі на 6 днів

 

Запрошуємо:

  • відвідати мальовниче Закарпаття та пізнати природу цього краю зимою;
  • побувати на незабутній новорічній забаві, взявши участь у святковій вечері з угорськими господарями, музично-розважальному дійстві з танцями, піснями та сміхом, а також на так званому «щасливому сніданку», який складатиметься із спеціальних «щасливих» страв, які готуються лише на Новий рік;
  • доторкнутися до цікавої та захоплюючої частинки історії, відкривши для себе найвідоміші замки, храми та архітектурні пам’ятки Закарпаття;
  • взяти участь в дегустації неповторних закарпатських вин та різних сортів сиру, а також скуштувати апетитні страви угорської та закарпатської кухонь;
  • скупатися в термальних басейнах та відчути цілющі властивості мінеральної води для Вашого тіла і душі;
  • побувати на унікальній оленячій фермі, де можна не лише побачити цих благородних тварин, але й погодувати їх.

 

Залишити заявку

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (5 ночей), Новорічне святкування, в т.ч. наїдки, напитки, навіть алкогольні (!), вечері й сніданки (5 разів), супровід та екскурсійне обслуговування, страхування.

У вартість не входить: вхідні квитки, дегустації та обіди

Новорічне святкування в панонському стилі проводиться в три етапи:

  1. Ситна вечеря з угорськими господарями.

Включає:

  • Холодні закуски, м’ясні рулети, відбивні, котлети;
  • Салати і мариновані овочі;
  • Бульйон на домашньому півникові та чізі – угорській вермішелі;
  • Традиційна угорська тушкована свинина з червоним перцем (дісно-перкельт) та два різновиди місцевих макаронів (нокедлі і торгоня);
  • Домашні солодощі;
  • Вино, паленка, водичка.
  1. Музично-розважальна програма. Початок о 21.00 в народному домі, де на гостей вже чекає фольклорний ансамбль «Negy reszeges», з новорічними співами, танцями, конкурсами та іграми. Для бажаючих – майстер-клас з вивчення чардашу.
  2. Щасливий сніданок. Готується один-єдиний раз в році саме в найперший його ранок! Усі, хто спробує його справи, будуть щасливими і здоровими весь Новий рік! Меню: дрідно порізана домашня ковбаса, м’ясо та квашена капуста, тушковані в сметані з червоним перцем (коргельлевш), домашня ковбаса з легені, печінки, шкварок (гурка), картопляне пюре, спеціальний овочевий салад (чоломад).

Ціни на вхідні квитки та дегустації (загальний / пенсійний / студентський / учнівський), грн:

  • Палац Шенборнів: 15/15/15/10;
  • Замок «Святий Міклош» - добровільна пожертва;
  • Покращений термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: 200 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
  • Дегустація вин: 60 грн/ос, екскурсія без дегустації – 30 грн/ос.
  • термальний басейн “Косино”: загальний – 360-400 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 150 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.;
  • Мукачівський замок: 40/30/30/20 (діти до 14 років)
  • дегустація буйволячих та овечих сортів сиру: всі по 65 грн/ос.;
  • Затисянський краєзнавчий музей: 20/10/10/10;
  • дегустація 6-ти видів повидла і 4-х видів ковбас в Ботарі: 100/100/100/90 (діти до 14 р.);
  • оленяча ферма: 30/30/30/20;
  • озеро “Синевир”: 25/25/10/10;
  • етнографічний музей скансен «Старе село»: 50/40/40/25;
  • Дегустація горянських страв, забава із музиками і сценки з життя бойків у колочавській корчмі “У Вольфа”: 70/70/70/35;
  • Тематичний ресторан “Деца у нотаря” – 5/5/5/0 (діти до 120 см);
  • Ужгородський замок: 45/45/35/20;
  • термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний – 250 грн, діти зростом до 150 см – 125 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно.
  • Підземна мережа лінії Арпада: загальний, пенсійний – 60 грн.; студенти, учні 10-11 класів - 40 грн.; учасники АТО, учні до 10 класу – 30 грн.; діти до 6 років - безкоштовно;
  • водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти 7-16 р. – 5 грн; діти до 7 р. - безкоштовно;
  • Канатно-крісельний витяг на гору Гимба: загальний - 100 грн, діти до 10 років - 60 грн. в обидві сторони.

 

Поселення і харчування (вечері та сніданки): відбувається в 2-х і 3-х місних номерах в затишних садибах зеленого туризму Берегівського району. Вигоди на коридорі (один душ і туалет на 2-3 кімнати).

Фотографії зроблені екскурсоводами під час реальних турів.

Палац графів Шенборнів

Один із найкрасивіших замків України, побудований наприкінці XIX століття кращими європейськими архітекторами. Цікаво, що до наших часів ця будівля збереглася в майже не зміненому вигляді, а з 1946 року, в ній розмістився ще й знаменитий санаторій «Карпати». Отож, під час нашого туру, Ви не тільки оглянете цю величну споруду, але й дізнаєтесь, чому цей палац часто називають «астрономічним». 

 

Чинадієво, замок Сент-Міклош

Старовинна фортеця XIV-XIX століть, що просто надихає та заворожує своїх відвідувачів неймовірною атмосферою. Дізнайтеся від нашого екскурсовода, захоплюючу історію найвеличнішого кохання свого часу, яке зародилося в цьому замку, та змінило долю не лише двох люблячих сердець, але й долю цілого народу. 

                           

Берегове

Розташоване біля підніжжя невисоких гір, схили яких засаджені виноградниками, через що, місто так славиться своїми виноробними традиціями. Однак, головною його родзинкою є місцеві термальні джерела, аналоги яких зустрічаються лише закордоном. Також, цікавими є й архітектурні пам’ятки міста.

Іза

Це одне з найбатших сіл Закарпаття, де активно розвивається таке декоративне народне ремесло, як лозоплетіння. Саме тут, Ви зможете на власні очі побачити справжнісінькі витвори мистецтва із лози (столики, стільці, крісла-гойдалки, шкатулки, вази) та різноманітні сувеніри, які можна придбати на згадку для себе чи рідних.

 

Оленяча ферма

Унікальне місце в Україні, де займаються розведенням плямистих манчжурских (північних) оленів. Зараз, тут налічується близько 350 голів цих благородних тварин. Тому, сюди постійно приїжджають багаточисельні туристи та гості з інших країн, щоб помилуватися цими струнконогими красенями та погодувати їх.

 

Озеро Синевир

Одне з найбільших та найглибших високогірних озер України, яке просто зачаровує своєю красою. Розташоване ж воно у високогір’ї Українських Карпат на висоті 989 м над рівнем моря, де утворилося близько 10 тисяч років тому. З цим загадковим озером, знаним в народі як «Морське Око» пов’язано безліч цікавих переказів та легенд, почути які Ви зможете вже під час нашого туру.

Колочава

Унікальне село Закарпатської Верховини, де кожен може знайти для себе щось цікаве. Нині для туристів тут відчинені двері 10-ти музеїв, а також височіє велика кількість унікальних скульптурних об’єктів, таких як, пам’ятник «Заробітчанам», «Вівчарю», тощо.

 

Косино

Сюди щороку приїжджають тисячі туристів, щоб відчути оздоровлення не лише для тіла, але й для душі. Вся справа у гарячих термальних водах, які тут знаходяться, адже вода у них унікальна, як за складом так і за хімічними властивостями. 

 

Мукачево

Однією з найцінніших історичних та воєнно-архітектурних пам’яток не лише цього міста, але й Закарпаття є замок «Паланок». Ця велична споруда видніє над містом на 68-ми метровій горі вулканічного походження та радо зустрічає усіх гостей міста.

 

Четфалва

Цікаве закарпатське село, розташоване на самому кордоні з Угорщиною поблизу річки Тиса. Його особливістю є те, що місцеві жителі спілкуються угорською мовою, на якій ведеться також і навчання в школі. З нашим екскурсоводом, Ви побачите чудовий та досить незвичний архітектурний ансамбль села та почуєте цікаву розповідь про його об’єкти.

 

Виноградів

Стародавнє закарпатське місто з цікавими архітектурними пам’ятками. Також, тут знаходиться єдина в Україні буйволина ферма «Карпатський буйвол», яку під час нашого туру ми зможемо не лише відвідати, але й скуштувати різні види сирів з буйволиного та овечого молока.

 

Тисобикень

Тут знаходиться Затисянський краєзнавчий музей, який складається з двох частин - музею просто неба: «Хата бідняка» (1918), «Школа та житловий будинок вчителя» (1920), «Хата заможного селянина» (1882),  та історичного музею.

 

 Ботар

Розташоване поруч із румунським кордоном та славиться тим, що в цьому селі знаходиться Дегустаційний зал леквару - смачного закарпатсько-угорського варення, де можна скуштувати понад 20 різних його видів, а також посмакувати апетитними ковбасками та екологічними соками.

Ужгород

Місто, в яке можна закохатися з першого погляду. Головними його пам’ятками є: колишній родинний маєток італійських аристократів - Ужгородський замок, Музей архітектури і побуту під відкритим небом, Кафедральний собор, найбільша в Європі липова алея, історична вулиця Корзо та багато іншого.

 

Барвінок

Тут розташований відпочинковий комплекс «Золота гора» - місце, де на кожного чекає комфортний відпочинок, приємне часопроведення та купання в п’ятьох цілющих термальних басейнах з температурою води 29 та 39 градусів.

 

Верхня Грабівниця

Це закарпатське село, відоме в першу чергу тим, що тут знаходиться  найбільший військовий об’єкт (бункер) в Україні, збережений ще з періоду Другої світової війни. Цю унікальну історичну пам’ятку з майже кілометром підземних тунелів, щодня відвідує чимало туристів з усіх куточків України та навіть із-за кордону.

Пилипець, водоспад Шипіт

Ця карпатська перлина просто зачаровує усіх відвідувачів своїм неповторним звуком та мальовничою природою, розташованою навколо. Знаходиться водоспад у підніжжі гори Гимба, де ретельно захований від людського ока серед густих лісів та стрімких скель, і тільки голосний гул води виказує його розташування.

 

Гора Гимба

Одна з найпопулярніших та найкрасивіших гір Українських Карпат, піднімаючись на її вершину якої, голова просто йде обертом від неймовірної висоти, а це приблизно 1,5 км. Однак, уся краса та панорамний вид, що чекають на Вас зверху, варті усіх потрачених на шляху до неї зусиль.

Коментарі, відгуки, запитання
×