жовтень 2017

Тур замками «Золота підкова Львівщини»

На Вас чекає:

  • мандрівка у загадкове середньовіччя з усіма його атрибутами: суворими фортечними мурами, казкової краси палацами, королівськими залами і таємничими привидами;
  • тур у три найкрасивіші замки Львівщини та одні з найкращих в Україні;
  • загадкові кам’яні брили рицарів-тамплієрів з нерозгаданим шифром, найбільші в Східній Європі збірки середньовічних портретів та дерев’яних скульптур тощо;
  • реальні історії про героїчне минуле, кохання і страждання мешканців та власників замків, легенди та привид замурованої Білої пані;
  • відреставровані інтер’єри, ліпнина, унікальні старовинні меблі, каміни та перші в Європі середньовічні… туалети!

 

У вартість входить: проїзд комфортабельним туристичним автобусом, обслуговування гіда-екскурсовода на маршруті та в музеях.

Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї та харчування.

ВАРТІСТЬ туру для організованих груп обговорюється окремо.

 

Вартість вхідних квитків:

  • Золочівський замок (Великий Палац: дорослі - 45 грн, студенти - 30 грн, учні - 9 грн; Китайський Палац: дорослі та студенти - 30 грн, учні - 9 грн).
  • Підгорецький замок (територія замку: дорослі та студенти - 30 грн, учні - 9 грн);
  • Олеський замок (дорослі - 45 грн, студенти - 30 грн, учні - 9 грн).
Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів. Цікаві замки Львова і ЛьвівщиниФото Олеського замкуТур по замках Львівщини не обходиться без відвідин острова коханняТур по замкам ЛьвовщиныСтаровинне кладовище в Олеському заповідникуСкульптура лева, що сміється біля Олеського замкуРесторан Гридниця ОлеськоПриватна екскурсія по Олеському замкуПам'ятка архітектури Олеська - костел Святої ТрійціОлеський музей, камінОлеський замок фото декоративної печіОлеський замок ЛьвівщинаОлеський замок Львівська областьОлесский замок фотоОлесский замок ЛьвовщинаОлесский замок Львовская областьМузейні експонати Олеського замкуЛьвов замки, ОлесскоЛьвів замки, ОлеськоКоролівські зали Олеського замкуКолодязь на подвір'ї твердині в ОлеськуІндивідуальна екскурсія в Олеський замокИнтересные замки Львовской областиИнтересные замки Львова и ЛьвовщиныЗолотая подкова сайт Олесского замкаЗамки у Львові і на ЛьвівщиніЗамки Львовской  области - Олесский замокЗамки Львова і ЛьвівщиниЗамки Львова и ЛьвовщиныЗамки Львівської областіЗамки во Львовской области, дворец в ОлесскоЗамки во Львове и ЛьвовщинеЕкскурсія для групи по замках Золотої підкови ЛьвівщиниДостопримечательности ЛьвовщиныДостопримечательности Львовской областиГрупова екскурсія в Олеський замокВизначні місця ЛьвівщиниВизначні місця Львівської області

Золочівський замок

Замок побудований у 1534 році, хоча сучасного вигляду набув у 1634 р. Впродовж довгого терміну замок служив як оборонна фортеця. Замок був добре захищений, його оточували вали з бастіонами та сухі рови. Замок реконструювали, відновили деякі зали. Велику цінність мають Великий та Китайський палаци, збудовані на території замку. На замковому подвір’ї розміщені кам’яні брили з дивними знаками, які ще досі не розгадали. По одній із версій, вони належали тамплієрам. 

Підгорецький замок

Замок збудували на замовлення гетьмана Конєцпольського. У XVIII ст. це був один із найкрасивіших замків Європи. Архітектор А. дель Аква поєднав ренесансний палац з бастіонними укріпленнями. Біля замку розмістився парк, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва. Через дорогу зберігся до наших днів костел Святого Йосифа. Кажуть, в замку живе привид Білої пані, яку замурували у стіну.

Олеський замок

Це один із найдавніших збережених замків в Україні (XIII-XVII ст.). Тут народився польський король Ян ІІІ Собезький. Існує багато легенд про його народження та про історію кохання дочки власника замку. Замок славиться однією з найбільших у Європі замковою колекцією середньовічної дерев’яної скульптури. В замку розташований 42-метровий внутрішній колодязь.

Підземелля ресторану «Гридниця»

Одні з небагатьох в Україні підземель, вдало відреставрованих, умебльованих і пристосованих під ресторацію. Ресторан має галерею середньовічних одягів, які можна приміряти на себе. Офіціантки одягнуті у витончені сукні XVI-XVII ст. Кухня спеціалізується на середньовічних стравах, зокрема, популярними серед туристів є качка, нафаршована чорносливом та запечена, квасолька, тушкована в сметані з домашніми ковбасками тощо.

Коментарі, відгуки, запитання