листопад 2017 / Щотижня

Тур «Головні визначні місця Львова за вихідні»

Запрошуємо на:

  • найбагатшу за кількостю відвідуваних історико-архітектурних об’єктів екскурсійну подорож Львовом;
  • всеохоплююче екскурсійне обслуговування містом Лева;
  • винятково позитивні враження від міста Лева;

 

 

 

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів. Экскурсия Львов архитектураТур Львів Домініканський соборЕкскурсія по Львову Успенська церкваЕкскурсія Львів для дітейЕкскурсія Львів австрійський

Пішохідна екскурсія «Вуличками середньовічного Львова»

Це чи не найцікавіша екскурсія Центральною частиною міста. В ході екскурсії ви зможете ознайомитися з кварталами старовинного Львова, які повністю змогли зберегти колорит Середньовіччя, оцінити красу та різноманіття стилів будинків, велич арсеналів та оборонних споруд. Цікава частина екскурсії – це відвідування майстерень з виготовлення шоколаду та карамельних виробів. Львівський шоколад – це справжній витвір мистецтва, таємниця місцевих кондитерів. Він має стародавню історію, не гірш за ту, що має французький шоколад. Подорож пролягає руським, вірменським та єврейським кварталами. Ви відвідаєте костели: Домініканський та Єзуїтський, Успенську церкву, зможете помилуватися архітектурою міських палаців та легендарної Чорної кам’яниці. Також ви зможете побачити міські арсенали, Порохову вежу, пам’ятник Данилу Галицькому – засновнику міста.

 

Розширена автобусна оглядова екскурсія «Львів далекий і близький»

Цікава та дуже інформативна екскурсія, яка дає можливість відвідати історичні пам’ятки, розташовані у віддаленні від міського центру. Ви відвідаєте розкішний собор Святого Юра, який можна побачити з різних місць Львова, Костел Святої Єлизавети. А гора Високий Замок відкриває розкішний краєвид на старовинне місце. Хоча й ніякого замку на горі немає: зберігся лише фрагмент муру старої фортеці. Найбільш цікава частина екскурсії – це відвідування Личаківського цвинтарю. Тут можна побачити місця поховань місцевих знаменитостей: письменників, політиків, акторів, військових діячів тощо. «Личаківка» також відома скульптурами світового значення від видатних майстрів. Найвідоміші з них – «Плачуча Мадонна» та «Спляча Красуня». Личаківське кладовище – одне з найвідоміших не лише в Галичині, а в усій Європі.

 

Екскурсія "Підземелля Львова"

Бажаєте доторкнутися до таємниць середньовічного міста? Екскурсія по підземеллям Львова – саме для вас! У Львові є навіть дворівневі підземелля. Найбільш цікаві підземелля музею-аптеки. Це справжня лабораторія середньовічного алхіміка. Експозиція цього підземелля складає близько 3 тисяч експонатів. Це пристосування для виготовлення таблеток, приготування мікстур, екстрактів лікарських рослин. Є тут і старовинні аптекарські ваги. Різноманітні предмети експозиції датуються з п’ятнадцятого до початку двадцятого сторіччя.

Не менш цікаві підземелля Домініканського монастиря. У тринадцятому сторіччі, ці підземелля були основою палацу князя Льва – сина Данила Галицького. Відносно недавно, було знайдено таємну княжу тюрму з численними пристосуваннями для катувань. Згідно з документами, трапезну монастиря відвідував російський цар – Петро І. Одну з келій монастиря займала Гальшка Острожська – одна з найбагатших наречених Польщі.

В ході екскурсії ви зможете відвідати незвичайне кафе «Копальня кави». Згідно зі старовинною легендою, кава для Львова – це така сама корисна копалина, як, скажімо, вугілля. Тут вам дадуть справжню шахтарську каску з ліхтариком і покажуть світ культового львівського напою – кави. Ви узнаєте цікаву історію Ю. Кульчицького – запорізького козака, львів’янина за походженням, який врятував Відень від турків та привчив європейців до кави.

Вас проведуть у підземелля вежі, яка не має назви. Тут можна побачити руїни стародавніх захисних споруд.

Досить цікаві й підземні ресторани міста. Найвідоміший з них – «Лівий Берег», де можна побачити Полтву – підземну річку Львова.

 

 

Екскурсія "Австрійський Львів".

Ця екскурсія допоможе ознайомитися з пам’ятками часів Австро-Угорської імперії. Ви ознайомитеся з центральною, найбільш престижною частиною Львова. В центрі міста є багато будівель, які були збудовані за часи Австрійської епохи. Найвідоміша будівля цього часу – Національний Університет імені Івана Франка. Гідні уваги і палац графа Потоцького, костел Марії Магдалени, Головний Поштамт, Бібліотека Оссолінеум, Картинна Галерея. У цей період були побудовані львівські готелі «Жорж» та «Гранд готель»,  кам’яниця Шпрехера на сім поверхів. До австрійської епохи відносяться пам’ятник А. Міцкевичу, статуї Божої Матері, Меркурія – римського бога торгівлі, захисника всіх комерсантів.

Коментарі, відгуки, запитання