січень 2018

Одноденний тур в гори Карпати (Тустань)

На Вас чекають:

  • єдина у світі, відновлена в просторовому форматі кам’яно-дерев’яна фортеця Тустань та скельний комплекс Камінь;
  • підвісний міст через гірську ріку;
  • мальовничі Кам’янецькі водоспади, гори Бескиди та Мертве озеро;
  • бойківська кухня та дегустація карпатських наливок.

 

Обід:

Борщ з книшем, або юшка з білих грибів, картопляні деруни з м'ясом, сік з афен (чорниць)

 

Дегустації:

1) води із джерел, збагачених сріблом, гліцерином та джерела типу «Нафтусі»

2) ожинова, афенова (чорнична) наливки, настоянки на карпатських травах, медовухи, калганівка

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом туркласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях та національних парках, страхування під час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та обід.

Вартість вхідних квитків:
- фортеця “Тустань” (включає територію наскельної фортеці «Тустань» та Музей історії Тустані): загальний – 32 грн, студенти, школярі, пенсіонери – 16 грн.

- водоспад Кам’янка: загальний, пенсійний, студентський – 6 грн/ос, школярі – 4 грн./ос.;

 

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

 

Водопади Камянка.

Каскад водоспадів Кам’янка на території національного парку «Сколівські бескиди» знаходиться на однойменній бурхливій гірській ріці, що тече серед високих (до 50 м) скелястих берегів.. Шум води, чисте гірське повітря живлять кожного енергією природи. В теплу пору року під водоспадом завжди багато бажаючих освіжитися в прохолодній гірській воді

 

Журавлине (Мертве) озеро.

Піднявшись вгору лісовою стежиною, потрапляємо до Журавлиного, або Мертвого озера. Вода тут містить багато сірководню, тому в озері відсутнє життя. Через це довкола навіть не чути співу птахів, тільки моторошна тиша.

 

Скелі Урича "Тустань".

Ще одне диво природи, що знаходиться на території національного парку «Сколівські Бескиди» – Скелі Урича. Це природна і археологічна пам’ятка, яка немає аналогів у світі. Висота скель до 90 метрів. На скелях знайдено язичницьке капище для жертвоприношень, що існувало 3000 р тому і рештки стін та будівельних конструкцій древньоруської фортеці 11 – 13 ст. Тут була митниця на соляному шляху в Угри та потужний оборонний комплекс, який не зміг взяти штурмом навіть Батий. Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства. Мандруючи поміж скель, оглядаючи залишки оборонних мурів, капище, печери, колодязь тощо ніби поринаєш у глибину віків.

 

Фестиваль «Ту Стань»

Щороку, на початку серпня, біля підніжжя Урицьких скель, проходить фестиваль середньовічної культури «Ту Стань.» Це приголомшливе дійство з відтворенням рицарських боїв, середньовічної музики, традицій, ремесел, дає можливість поринути у минуле. Кожен має можливість взяти участь у численних майстер класах, старовинних іграх та розвагах

 

Коментарі, відгуки, запитання