червень 2017 / Щотижня

Одноденний тур у Карпати «Синевір-Шипіт»

На Вас чекають:

  • покриті Карпатськими пралісами хребти Верховини, численні серпантини та круті перевали;
  • бурхливі річки, каскадний водоспад Шипіт та виблискуюче неймовірною блакиттю дзеркальне плесо озера Синевир;
  • запаморочливо чисте гірське повітря, пахощі хвойних лісів та милування господарем карпатського лісу – бурим ведмедем;
  • огляд цікавих пам’яток бойківської дерев’яної архітектури;
  • дегустація унікальних за своїм складом та лікувальним ефектом карпатських мінеральних вод.

 

Періодичність: 3-4 рази в тиждень з 1 квітня по 15 листопада

У вартість входить: проїзд комфортабельним мікроавтобусом, послуги гіда-екскурсовода, страховка.

У вартість не входять: вхідні квитки на озеро Синевир (15 грн – дорослий, 3 грн – школярі та студенти) та водоспад Шипіт (10 грн – дорослий; діти до 12 р. - безкоштовно) і катання на плоті (60 грн / особа)

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів. Туры на озеро СиневирКарпаты отдых летом в Синевирской полянеАктивные туры в Карпаты

Водоспад Шипіт

Величний гігант Шипіт складається з декількох каскадів, по яких стікає річка Пилипець з висоти близько 18 метрів. Свій початок струмок бере на високих Боржавських полонинах.

Фотографування на фоні водоспаду – улюблена справа туристів. Навкруги – ялиново-ялицево-букові ліси та безліч струмочків. Щороку влітку сюди з’їжджаються хіпі зі всієї України, щоб відсвяткувати Івана Купала за всіма карпатськими традиціями.

Озеро Синевір

Це саме високогірне озеро в Україні, висота близька 1000 метрів над рівнем моря. Воно оповите легендами, вода тут чиста, наче сльоза. Довкола озера ростуть недоторкані хвойні ліси. Прекрасна природа, контраст кольорів, запах карпатських трав залишать Вам калейдоскоп приємних спогадів. За легендою, якщо на березі озера закохані дадуть клятву один-одному у вірності та коханні, вона буде діяти все життя. Біля озера є колоритний ресторанчик з бойківською кухнею, де можна смачно пообідати.

Мінеральні води села Сойми

Невеличке закарпатське село славиться своїми водами на всю Україну. Аналогів їй в Україні немає. Водичка добра для лікування шлунку, підшлункової залози та жовчного міхура.

Мінеральні води села Келечин

Келичинська мінеральна вода має дуже цікаве забарвлення, з джерела витікає оранжевий яскравий струмок. Це одне із найкращих сірко-водневих джерел України. 

Ведмежий резерват

На території озера Синевір створили реабілітаційний центр для бурих ведмедів територією 12 гектарів. Сюди привозять ведмедів які побували в руках недобросовісних господарів та сиріт-ведмежаток. Тепер тварини в добрих і надійних руках.

Коментарі, відгуки, запитання