березня 2024 / Щоденно

Екскурсія “Львів для дітей зі смаком шоколаду”

Запрошуємо:

  • в найкращі солодкі майстерні у Львові: шоколаду, карамелі, пряників;
  • скуштувати львівський шоколад за смішною ціною, а групи школярів взяти участь в майстер-класі з виливання шоколадних плиток з барельєфами левів;
  • в таємничі підземелля: аптеки-музею, копальні кави і костелу єзуїтів;
  • придбати подарунки собі та своїм близьким.

 

Залишити заявку

У вартість входить: супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах.

 

У вартість НЕ входять: вхідні квитки на туристичні об’єкти, шоколад і майстер-клас з виливання шоколевів.

 

Вхідні квитки:

  • Аптека-музей: дорослий - 40 грн, студентський - 30 грн, учнівський - 15 грн;
  • Підземелля костелу єзуїтів: дорослий - 40 грн, школярі - 20 грн, дошкільнята - безкоштовно;
  • Природничий музей: дорослий 50 грн, студентський та учнівський – по 30 грн;
  • Музей-арсенал: дорослий - 50 грн, студентський та учнівський – по 30 грн.

 

Майстер-клас по виливанню шоколадних левів (за бажанням): від 140 грн/ос.

Фотографії зроблені екскурсоводами під час реальних турів.

Майстерня шоколаду

Першим об’єктом, куди обов’язково хочуть попасти маленькі, та, навіть, старшокласники під час дитячої екскурсії Львовом є, без перебільшення, знаменита на всю Україну майстерня шоколаду.
Цей казково-чудовий будиночок видно здалеку. Прикрашена химерними малюнками ззовні, Майстерня Шоколаду одразу приваблює багато туристів. Ще б пак! Шість поверхів солодкої незабутньої насолоди.
Очі розбігаються від різноманіття шоколадних виробів – жіночі туфельки, фігурки тварин, пістолети та багато іншого можна придбати в цій крамниці-майстерні. Смачний бельгійський шоколад представлений у найрізноманітніших поєднаннях та формах: круглий, квадратний, чорний, молочний, білий, з вишнею, журавлиною, кавою, горіхами, фруктами і, навіть, з алкоголем. Смачні марципани, легке праліне, трюфелі – все це незамінні вишукані смаколики для крамниці. Також, в крамниці представлений широкий асортимент святкових подарункових коробок з шоколадом на будь-який смак. Львівська Майстерня Шоколаду дбайливо творить якісний шоколад ручної роботи та зможе задовільнити кожного поціновувача шоколадних смаколиків. Сюди радісно прибігають і дорослі і маленькі, щоб знайти щось особливе для себе, або потішити смачним ексклюзивним подарунком найдорожчих людей, передавши їм частинку чарівної атмосфери казкового Львова. Як правило, екскурсовод не заперечує, щоб його клієнти вибрали собі кілька цукерочок, або коробочок зі солодким та оплатили це за під час проходження маршруту Львовом для дітей.
Для теплих душевних посиденьок у будівлі є діюча кав’ярня. Тут можна спробувати гарячий шоколад чи посмакувати ароматною львівською кавою, одночасно спостерігаючи за народженням шоколадних шедеврів за скляною вітриною. До речі, у кав’ярні можна поласувати різноманітною випічкою та смачними коктейлями. Це просто ідеальне місце для відвертих розмов у невимушеній атмосфері.
У будівлі є дитяча зона – місце для розваг найменших відвідувачів, які прийшли спробувати найсмачніші у їхньому дитячому світі смаколики. Під час туру Львовом для дітей Ви обов’язково сюди завітаєте!
Піднімаючись сходами на шостий поверх можна вийти на терасу - дуже романтичне місце. Тут, вдихаючи солодко-гіркий аромат шоколаду, романтики освідчуються в коханні своїм найкращим половинкам. Панорамний вид на Львів з цієї тераси захоплює дух та милує око за будь-якої погоди.
Місто Лева ще з Середньовіччя славилося смачними солодощами, а вже з ХІХ століття львівський вишуканий шоколад експортували до Європи. Таким чином, вже відтоді, львів’яни дарували іншим народам маленьку частинку своєї щедрої та гостинної душі.
Львівська Майстерня Шоколаду розпочала свою роботу ще у 2009 році. Відтоді і до сьогодні вона успішно продовжує втішати своїх відвідувачів смачними подарунками і яскравими враженнями. Але саме під час екскурсії «Дитячий Львів» гід розповість про те, які види шоколаду продаються у закладі та час, коли його можна купити зі знижкою!

Майстерня пряників «Юрашки»

Слово «Юрашки» несе в собі історію, пов’язану з нашим містом. Екскурсовод розповість Вам, що воно означає, а Ви зможете придбати пряники найрізноманітніших форм у майстерні.

Майстерня карамелі

У цій майстерні атмосфера по-справжньому солодка. Тут, у Вашій присутності, чепурні кондитери власноруч виготовляють різнобарвні карамельки. Цукерки не містять хімії, тільки цукор та натуральні екстракти і барвники.

Підземелля «Копальні кави»

Дізнайтесь, де «народжується» львівська кава. Не на африканських плантаціях, її як вугілля видобувають з шахти. Одягнувши захисну каску з ліхтариком Ви пройдетесь кавовою шахтою, дізнаєтесь чому саме Львів – кавова столиця України. 

Аптека-музей

Це єдина діюча аптека-музей в Україні. Тут і досі продають ліки, а у підземеллі зберігаються рідкісні експонати, пов’язані з фармацевтами та алхіміками. Ви побачите апарати для виготовлення ліків, обладнання для збору екстрактів з рослин, безліч баночок з кольорового скла, ліки, антидоти та багато іншого. Побачите кімнату в якій працювали алхіміки, пам’ятник відьмі та почуєте розповідь про історію цього місця.

Природознавчий музей графа Дідушицького

Засновник музею, граф Володимир Дзєдушицький (1825-1899) впродовж життя більшу частину своїх статків направляв на фінансування наукових експедицій, придбання експонатів та утримання музею, під який він віддав один із двох своїх львівських палаців, а саме той, котрий знаходиться на вулиці Театральній. Він був відомим зоологом, етнографом та археологом. Завдяки його вкладу державний природничий музей у Львові – один з найстаріших та найбагатших за складом науково-природничих фондів серед музеїв Європи. Тут зібрані найрізноманітніші експонати, чучела птахів, тварин, фрагменти метеоритів, гербарії рослин – все, що буде цікаво як дітям, так і дорослим. 

Одна з експедицій, спонсорованих Дідушицьким, знайшла Михалківський скарб на Поділлі, в якому було до 7 кг золотих виробів доісторичного періоду. Скарб був у Музеї до 1940-го року. Совіти забрали золоті вироби у Ленінград і слід його пропав. Друга експедиція знайшла викопного білого носорога в покладах озокериту, який є прекрасним консервантом.

Похований граф В. Дідушицький у Заріччі (9 км від Перемишля) у родинній каплиці. На похоронах відправляли службу як греко-католицький, так і римо-католицький священники, бо родина прийняла католицизм досить пізно.

Рекомендуємо відвідування Природознавчого музею не тільки після даної, а й після будь-якої екскурсії по Львову.

Музей-арсенал

Один із найцікавіших музеїв міста. Експонати зброї з-понад 30 країн світу. Тут представлені зразки холодної та вогнепальної зброї, військові обладунки та форми. Також у музеї є велика колекція посуду із зображенням зброї та колекція військових орденів. Незважаючи на те, що музей присвячений озброєнню, головно часів Середньовіччя, він користується великою популярністю не тільки серед хлопців, а й серед дівчат.

 

 Дім Легенд і пам’ятник сажотрусу (наразі зачинений!)

Біля входу в це загадкове місце Вас гостинно зустріне сажотрус який розповість багато цікавих байок та легенд, пов'язаних із закладом. Не забудьте вхопитися за його ґудзик – згідно львівської легенди, задумане бажання обов'язково здійсниться! Заклад складається з 4 поверхів та літньої тераси, на якій припарковано авто і відкривається захоплюючий вигляд на старовинні львівські дахи. Обов'язково залізьте у комин та киньте з нього монетки у капелюх сажотруса – найвищого пам’ятника у Львові, це ще один шанс для здійснення Вашого найзаповітнішого бажання!

Коментарі, відгуки, запитання
×